Kategórie
cesta k sebe

Človeče otvor konečne oči a vnímaj svoj život srdcom…

Stále sme sa nepoučili minulosťou, toľko utrpenia a utláčania sme znášali od mocnejších od nás a strachom sa nechali dohnať k poslušnosti, len aby sme mali akože svoj pokoj a žili vo svojej bubline ohrozovanej strachmi z vonka. Kedysi to bola cirkev, čo v mene Boha upaľovala, väznila a zabíjala, len aby si udržala svoju moc a poslušné ovečky pod kontrolou. Potom prišla diktatúra, komunisti a neviem kto všetko a človek musel konať len tak, ako mu bolo nariadené a s bočnými klapkami na očiach ako majú kone ísť pekne rovno určenou cestou. Tí, čo sa zopreli boli pekne odstránení. Poznáte to všetci.

História sa opakuje, zase sme tlačený do kúta, len pre vyšší ciel niekoho, ktorý sa toho domáha. Konšpirácie sú rôzne, no stačí čítať medzi riadkami z viacerých zdrojov a docvakne nám to.

Včera som stretla svoju bývalú kolegyňu z lekárne, týmto ťa Dadka pozdravujem a som naozaj rada, že sme sa stretli. :o) Som rada, že si ostala verná mojej stránke a chodíš sem čítať, aj keď už tu nie som aktívna. Vážim si toho.

Bavili sme sa o veľa veciach, čo sa dejú a spomenula jednu reprezentantku, ktorá sa venuje liečeniu a vníma veľa energii a ich pôsobenie a vyžarovanie z ľudí. Hovorila, že začala liečiť ľudí po očkovaní, ktorý si uvedomili, že sa nemali dávať očkovať a majú vo svojom okolí mnoho známych, čo im to výrazne uškodilo. Ona vidí, akú čiernotu majú vo svojom poli a ako sa liečbou svetla krásne uvoľňuje s nášho tela.

Povedala som jej, ako som liečila svojho staršieho syna, čo sa dal zaočkovať len preto, aby mal slobodu a mohol cestovať. Ťažko som jeho rozhodnutie niesla, ale nakoniec som to prijala s tým, že je dospelý a je zodpovedný on sám za svoj život. Pred očkovaním som ho prežiarila svetlom, nech má ochranu . Po očkovaní ležal s únavou, bolesťami celého tela slabosťou, tak som ho znova prežiarovala bielym svetlom. To čo som videla, ako ide z neho von, som nechápala. Samé čierne kusy nejakej látky vyprskovali z neho von ako opare. Tým, že mi kolegyňa potvrdila, že moje videnie je správne a vidia to aj iné dušičky, čo pracujú zo svetlom, mi len dokázala, aké svinstvo do ľudí je pichané.

Už ako sa objavili prvé vakcíny na trhu som ich naciťovala a veru ani jednu by som si nechala pichnúť do tela. Z každej som cítila ťažké energie.

Stále nám tvrdia, že očkovaním budete mať miernejší priebeh a že ste chránený, ale sú to len slová obyčajné slová. Všetko záleží od veľa faktorov : strach- jeho mentálna energia zhmotňovať si, čo človek drží v sebe a priťahuje do života, aký má optimizmus života, ako vie spracovávať svoje emócie-psychsomatika a aké má skryté ochorenia, ktoré nelieči v sebe alebo by sa prejavili až o niekoľko rokov. Je toho ešte veľa, od čoho to závisí, prečo niekto stratí len čuch a chuť a má slabé prechladnutie a prečo niekto na to zomrie.

Pred mesiacom mi kolegyňa z prevádzky povedala, že už jej vypršala 180 dňová doma po Covide a musela ísť k lekárke, tak išla na test. Pána pred ňou vyšetrili, videla ako berú z krabičky test a keď išla ona, vzali test z inej krabičky a vyšiel jej pozitívny a pánovi negatívny. Spýtala sa ich, prečo jej nedali test z tej krabičky, ako tomu pánovi a dali jej infikovaný a odberateľka len koktala a nezmohla sa na slovo. Tak kolegyňka išla na PCR test a ten jej vyšiel negatívny. Dala si odobrať u svojho lekára protilátky na Covid a mala ich v krvi 98 U/ml. Po prekonaní Covidu, ešte minulý rok bola tiež na odbere a mala ich 36 U/ml.. Lekár jej povedal, že sa ani očkovať nemusí dávať, lebo jej protilátky stúpajú.

Prečo teda preferujú 3. dávku vakcíny a prídu aj s ďalšou? Lebo vedia, že očkovanie protilátky nevytvorí na dlhý čas a budú vás klinickými testami skúšať a testovať, čo všetko vydržíme. Čítala som článok publikovaný britskými vedcami a oni sami píšu vyjadrenia o neúčin-nosti vakcín a že si musíme týmto ochorením všetci prejsť, aby sme získali imunitu voči nemu.

Veľa článkov vyšlo vo vedeckých štúdiach, ako sme testovaný rokmi, koľko toho znesieme ako pokusné myši a stále im veríme, že konajú v naše dobro. Aj ľudia pracujúci vo výskumných ústavoch začínajú dávať vyjadrenia .

Máme slobodnú vôľu sa rozhodovať podľa seba , tým že dodržiavame duchovné zákony podľa vyššieho princípu a svetské podľa ústavy SR a táto diskriminácia tam nie je uvedená…je to proti ľudskosti….zverstvo.

Pravda postupne vyplavuje na povrch, nenechajte sa zmiasť rozumom, ktorý vám nahovára iné…precíťte srdcom, či aj vnútorne to tak vnímate ako správnu cestu. Ak áno.. niečo na nej máte pochopiť a potom ísť inou cestou, ale ak nie, riaďte sa intuíciu, lebo tá nikdy neklame.

Vážte si toho čo máte, vnášajte spokojnosť do vašej prítomnosti života, nech sa z nej tvorí nová budúcnosť…tá, ktorú naozaj aj chcete pre seba a vaše deti. Vaša mentálna energia je silná a v to, čo veríte, tomu dávate silu. Strach je len energia, starý program manipulácie. Ak príde, pozorujte ho s láskou v sebe a nechajte rozpustiť s vedo-mím, že vy ste už inde a on vás nedotkne. Lebo chápete, že je to len hra programom vytvorených s rodovej línie a našich slabých osobností. A tieto domnienky sa postupne budú vytrácať, lebo si sami budete písať svoj život tým, čo naozaj chcete žiť.

Tak vnímajte seba a svoj život s otvoreným srdcom, čo vás urobí silnejším, lebo k tomu smerujeme a tým sa máme stať.. vedomými bytosťami v pozemských telách….nie inteligentnými osobnosťami, ktoré sa vraždia pre vyšší mocenský princíp!

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

3 replies on “Človeče otvor konečne oči a vnímaj svoj život srdcom…”

Dobry vecer.
Chcela som vas clanok zdielat na fb,ale nepustilo ma to. Vraj pre niektorych uzivatelov je to urazlive.
Tak som som to skopirovalo na moju fb stranku😁
Dufam, ze Vam to nevadi. Dakujem.
S uctou,
Silvia

Páči sa mi

Nie..v pohode. Zdielajte 😇…to som prekvapena..ze take nieco napisalo, no zrejme FB už má nové obmedzenia, ktoré blokuje takéto články, kde sa píše o očkovaní a covide. …..vďaka za zdielanie🥰❤

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.