Kategórie
Energia

Máme už presne určený plán?

Práve som dopočúvala video o tom, čo vníma p. Součková, že príde budúci rok. Presne to zapadá do konceptu tvrdení iných ľudí, ktoré boli už vyrieknuté v minulosti. Je možné, že niečo je naplánované už dávno pred tým, ako sme prišli do toho života? Nemyslím náš život, ale karmu národov. Zrejme hej alebo stále robíme chybu a nevieme sa ľudia na celom svete spojiť a uvedomiť si kým sme.

Poslala som kamoške toto video a ona mi poslala tento článok a presne o tom hovorí aj p. Součková.

PROROCTVÁ PRE SLOVENSKO, ALE PRE ĽUDÍ S PRIRODZENOU IMUNITOU A SEBALÁSKOU. UMELÁ IMUNITA NEMÁ BUDÚCNOSŤ.

Ján Pavol II.: „Nebojte sa!“ „Slovensko má osobitnú úlohu pri budovaní Európy tretieho tisícročia. Dobre si to uvedomte! Je povolané ponúknuť svoj veľmi významný príspevok k pravému pokroku európskeho kontinentu svojimi tradíciami, kultúrou, svojimi mučeníkmi a vyznávačmi, ako aj živými silami svojich nových generácií.“ “

Doplnenie proroctva Jána Pavla II. pre Európu: „Islam obsadí Európu.” „Islamizmus napadne Európu. Videl som hordy, ktoré prišli…“

David Wilkerson, autor knihy Dýka a kríž. Na prednáške v Bratislave v roku 2003 riekol Slovensku následovné: „Táto krajina, a hovorím to prorocky, je kľúčovým národom. Je to malá krajina. V mojom meste New York je viac ľudí ako v celej vašej krajine. Kážem v meste ktoré ma viac ako 17 miliónov obyvateľov. Ale v pohľade na to, čo sa chce urobiť v Európe, tento slovanský národ je kľúčovým národom…”

RNDr. Emil Páleš, CSc.: Čo mal na mysli Ľudovít Štúr, keď hovoril o „géniovi Slovanstva“, ktorý sedí a plače nad rozhádanosťou Slovanov, alebo o tom, že „každý národ má pod Božím slnkom svoj čas a lipa kvitne až keď dub už dávno odkvitol“?
„Slovensko je Šípová Ruženka, ktorá spí. Ale možno aj preto, že intelektuáli mu prednášajú odkiaľsi prevzaté mŕtve teórie, ktoré mu nič nehovoria. Západné národy rozvinuli poznanie vonkajšej prírody, ktoré v podobe techniky zmenilo svet. Som presvedčený, že Slovania majú teraz rozvinúť vedu o duši, ktorej plodom bude psychologická, spoločenská a mravná revolúcia. Začať to musia západní Slovania. Prepracujú svoje citové vnuknutia, čím sa premenia na nový druh imaginatívneho poznania – slovanské oko srdca. Svet kráča v ústrety bodu, kde bude jeho osud závisieť od takého poznania a nikde inde nie sú preň dané lepšie predpoklady ako tu.”

P.O.Hviezdoslav: „Nadišla doba, keď národ potrebuje väčšmi charakter ako talent. Lebo talent je meteor, ktorý sa zablysne a zhasne, ale charakter je stálica, ktorá trvá.”

Prastaré proroctvo z Indie: Na konci krízového obdobia už nemá existovať ani dolár, nebude ho viac treba. Na Západ vôbec nemá význam sa ohliadať, nebude tam nič pre nás. Budúcnosť je na Východe. Západ síce nejako niekde prežije, ale už tam viac niet životnej sily, niet tam viac budúcnosti.

Vyzerá to tak, že bez nás, Západných Slovanov Zlatý Vek nenastane. Možno práve toto v skutočnosti vyjadruje Svätoplukovo podobenstvo o troch prútoch. Zároveň však nie je ťažko uhádnuť, prečo pozorujeme takú silnú renesanciu exorcistov u kresťanov. Čiernych mágov si horúčkovite chystá Vatikán aj Moskva.

Zobuďme sa konečne. 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.