Kategórie
Vedomie

Nastav sa a vyšli zámer…

Gyógyító Harmónia - Home | Facebook

Ak sa na niečo nastavíme, vytvárame si podmienky, ktoré sú súbežné s tým, čo chceme. Niekedy sa to deje vedome, že si ideme za tým na čo sa nasmerujeme, ale deje sa to aj nevedome.

Minulý týždeň som rozmýšľala nad niekým, ako sa mu bude dariť v novom vzťahu a ako ho zvládne. Už vo mne nabehla myšlienka pozrieť sa do budúcnosti, ako to vidí moje podvedomie, no stopla som to. Ani neviem prečo, aká časť vo mne to urobila. Prišlo mi vnuknutie v prítomnosti mu želať lásku a spokojnosť. Je to jeho život, jeho cesta a jeho lekcie, aby niečo pochopil a tak som vyslala spokojnosť a lásku.

To náš egúšik stále chce vedieť niečo viac a núti nás konať, nazerať do budúcnosti a vedieť, ako sa budú veci odvíjať a nikdy by nebolo spokojné, pretože ego hranice nepozná, pokiaľ nie je utlmené vyššou nadriadenou časťou.

Po pár dňoch som narazila na stránke Miroslava Zelenku na jeho slogan:

“Nekoncentrujme své vědomí na získávání informací o tom, jaká nás čeká budoucnost, abychom podle toho tvořili přítomnost, ale koncentrujme své vědomí na tvoření přítomnosti podle toho, jakou budoucnost chceme…”

Zostala som v šoku, lebo to je presne to, na čo som bola upozornená, aby som nežila videním niečoho, čo môže byť inak, lebo sme tvorcovia, ale v prítomnosti do jeho poľa vnášala to, čo mu želám a čo naozaj chcem.

Staré programy nás stále ovládajú a vnášajú obavy a strachy, no zabúdame si veriť… vnímať silu intuície.

Vnútorne som poďakovala sile kolektívneho vedomia a jeho múdrosti, ktorú do seba ukladá a z ktorej môžeme všetci čerpať. Dnes som si pustila video, čo mi nabehlo do upozornení a MUDr. Ján Vojáček vravel, aby sme si tiež tvorili svoju realitu a nežili v Metrixe vytvorenom inými.

Zdroj videa: Cesty k sobe

A dnes mi naskočil článok zo stránky psychológie chaosu o vedomom tvorení pomocou magnetickej sily myšlienok , predstáv a zámeru.

Takže, ak zadáte smer – zámer, čomu chcete venovať svoju energiu a akou cestou ísť, začne sa ukazovať, len je na vás, či aj vnímate znamenia, ktoré sú na tej ceste.

Ak môj syn začne hovoriť, čo by chcel po skončení školy robiť, poviem mu, nech vyšle zo srdca v láske a spokojnosti svoju túžbu a precíti ju a vesmír sa o to postará, len treba tomu veriť. On sám si tvorí svoj osud, tak ako každý z vás.

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.