Kategórie
Energia

Čo rok vzal a čo dal…

Svet sa celý zbláznil…ľudia aby mali “pocit slobody” sú odhodlaní ísť za hranice vlastného Ja. Mám pocit, že niektorí majú vymyté mozgy preočkovanosťou a hlavne, ak sa dostanú k nezaočkovaným a želajú im smrť a rôzne ochorenia. Kam sme sa to dostali? Bože veď sa spamätajte..majte svoj názor, nik Vám ho neberie, ale želať niekomu niečo také…to je už choré.

Karma je zdarma a kto inému niečo želá, želá to aj sebe..zákon akcie a reakcie.

Včera som si listovala vo svojich snoch, lebo som niečo hľadala a niektoré som si čítala. Časom zabudnete, že ste o takom niečom aj snívali. Otvorila som si sen z 15.2.2020 Paralelný svet a po prečítaní mi došlo, že sen ukazoval na dnešný svet, ako sme nákoazou rozdelení… zdraví ľudia, čo neprekonali Covid a nedali sa zaočkovať, sú braní ako nákaza..nosiči, či nečistí a zaočkovanou spoločnosťou sú odvrhovaní. Vtedy som si časť toho sna zle vyložila, ale rieka ukázala správne na emócie, ktoré sa menia a ukazujú tvár pod maskou pravý charakter človeka. Clona, ktorou ľudia prechádzali bolo ich duševné vnímanie… konať inak podľa seba a intuície duše.

Ráno som počúvala Jána Baráneka a jeho postreh našej spoločnosti je vystižný…spoločnosť je zhypnotizovaná..ide slepou cestou, ktorá mu je zlatom dláždená. Všetko to pekne do seba zapadá, no kto nechce vidieť, neuvidí nikdy.

Udalosti sa dali predvídať, ľuďom je ťažko uveriť, že niekto to robí zámerne. Sme ako v hypnóze, stratili sme kritické myslenie. Očkovanie je sofistikovaná hlúposť, ktorá nikde na svete nefunguje, hoci hystéria okolo Covid-19 je globálna. Štát zavádza totalitné nástroje, zákony na umlčanie lekárov, ktorí ešte nestratili súdnosť. Naši biskupi zlyhali. Smrtnosť tejto choroby je dve promile. Kde je bojujúca cirkev, berú nám slobodu a cirkev kolaboruje?Dajú sa oskenovať a veria, že sú slobodní. Oslobodená polícia? Ťažko nájsť väčších hlupákov než policajný prezident a jeho minister. Rozviazané ruky a nedodržiavanie zákona? My musíme urobiť všetko pre to, aby to dlho netrvalo. Ficovi vyhrá voľby Matovič. Tu budú zrejme ľudia umierať od hladu a od zimy. Ceny pôjdu hore. Nie sme schopní realizovať si štátnosť. Riešenie je prevziať zodpovednosť za to, v čom budú žiť naše deti. My sme štát, každý kto tu platí dane. Exekutíva a parlament sú naši služobníci.

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

Zdroj: zemevek.sk, ZVTV

10 replies on “Čo rok vzal a čo dal…”

Hezký nový rok přeji! Já tu situaci vidím ještě trochu jinak…. tak trochu jako globální strach a globální zaslepenost, která se jen rozlila do hlavních dvou proudů. Oba jsou někdy tak trochu hysterické, oba se někdy tváří, že ti druzí jsou zaprodanci a ti vinní tím, co se děje, nebo bude ještě dít. Tu zlatou střední cestu, určitého propojení rozumu a moudrosti, tu nikdo jaksi moc nevidí. Škoda. S touto situací se daly dělat různé zajímavé věci, ale dopadá to tak, jak se asi dalo čekat, že to nakonec dopadne. 😦 Minimálně jsou ty dva proudy teď velmi jasně vidět.

Páči sa mi

Hej toto aj ja vravím, že každá minca má 2 strany a treba pozerať na obe z nich, čo človeka k tomu vedie a pochopiť ho. Neberiem nikomu jeho názor, nech si v ňom žije, ale vadí mi tá manipulácia, či už zo strany vlády alebo ľudí. Strach je stále silný faktor a pokiaľ ho nespracujeme, sme stratený a pohltí nás to. No stále verím, že príde niečo, čo nám pomôže prejsť týmto obdobím.

Aj tebe krásny Nový rok prajem. Práve som videla video akú koncoročnú šou tam mali..waw..byť tam tak naživo tie hologramy a efekty…nádherné to bolo.

Páči sa mi

V tom to vidím stejně. 🙂 U nás v roce 2020 fatálně selhala vláda, když místo místo rozumného přístupu začali zmatkovat, rozkazovat a zakazovat. Už malé děti na to dnes neslyší. Není divu, že se proti tomu určitá skupina lidí tvrdě postavila. Ale mně je příjemnější ta partička z Šíleně smutné princezny poté, co byla vyhlášena válka mezi oběma královstvími. Ti, co si opékali buřty, nepřítel, nenepřítel. A věděli, že válčit fakt nemá smysl. Že na to je třeba jít jinak. 🙂

Páči sa mi

Iba u vás? haha 🤣 aj u nás bol chaos aj tento rok, stále sa niečo menilo a čo bolo včera už dnes neplatí..des a potom funguj. Mne sa páčia naši poslanci, ako im kašlú na tie ich vyhlášky a cestujú si na dovolenky… 😇👍

V dnešnej dobe je dobré ovládať určité zákony a potom ich vedieť správne využiť a nenechať si od nikoho s..ť na hlavu.😉

Páči sa mi

Každý máme právo na vlastný názor. Už len preto lebo každý má tu svoju cestu a tempo akým napreduje a zveladuje svoju dušu.

Ani keby som šiel po ceste Ježiša nestál by sa zo mňa svetec. Lebo to bola jeho cesta a nie moja.

Každý z nás vidí svet ináč. Vidí ho svojími očami, svojim presvedčením a svojou vierou.

Nestalo sa vám ešte nikdy že napríklad váš partner, dieťa, kolega alebo šéf hľadal napríklad kľúče, ktoré ležali celú dobu na stole. Dotyčný ich však na stole skutocne nevidel aj keď sa na ten stôl díval.

Vy ste ich tam ale videli.

Ako je to možné? Dotyčná osoba je presvedčená že tie kľúče položila trebárs na vešiak.
Ta viera, to presvedčenie že kľúče sú niekde inde je tak veľké že to vytvára ich reálny svet v ktorom skutočne tie kľúče na tom stole nevidia.

A tak nemôžeme očakávať že všetci budú v čase ako je teraz…. Corona…. vidieť veci tak ako ich vidíme my.

Som dosť komunikativny človek a bez problémov oslovim kohokoľvek…

Tým však narastala aj skutočnosť že nie vždy som našiel človeka podobného vnímania.

Corona rozdelila ľudí nielen do dvoch prúdov. A ja som vďačný že dnes vďaka Corone vidím práve tváre ľudí.
Dnes si viem vybrať s kým sa má alebo nemá zmysel baviť.

Tych ostatných neodsudzujem, len chápem že ešte neprišiel ich čas. Že ešte pred nimi stojí dlhá cesta než sa dostanú do stavu aký my vnímame dnes.
A my musíme pochopiť že nemá vôbec zmysel takým ľuďom vysvetľovať “stredoškolské učivo ” keď ony sú ešte na “základnej”.

Musíme im nechať čas aký sami potrebujú.
A aj tak budú ten svet vidieť ináč než my.

Ony napríklad na tom stole okrem kľúčov uvidia aj hodinky.
Hodinky ktoré pre zmenu nevidíme my.

Liked by 1 person

Hej stalo…často moje dieťa niečo hľadalo… poviem mu, kde to presne má a on to tam nevidí. Prídem k nemu a ukážem mu to miesto, kde pozeral a nevidel to. No horšie je, ak my nevidíme niečo, čo máme pred očami…aj to sa stáva. :o) Myseľ s nami hrá rôzne hry a zamestnáva nás, aby sme nevnímali hlas z vnútra a nešli intuitívne na miesto, kde nás chce naviesť.

Priťahujeme k sebe to, čo vyžarujeme..každý pól vibrácii je pre nás prínosom..s podobnými súznieme a ukážu nám aj veci, ktoré ešte nevidíme, alebo zatiaľ vnímame inak a s tým opačne ladeným pólom je potrebné si uvedomiť, čo nám zrkadlia a na čo poukazujú.

Presviedčať iných naozaj nemá význam.. nedozreli ešte do bodu, aby situáciu vnímali tak isto ako väčšina ľudí…všetko je proces. Len nám to berie energiu.

Dávala som niečo do komentu na jednom blogu, tak to prekopírujem aj sem.

Práve čítam v génových kľúčoch. Knihu som si kúpila cca 6 rokov dozadu, no vtedy som nechápala, čo čítam. Teraz to vidím úplne inak. Konkrétne GK55 píše : ak v sebe spracujeme a pochopíme svoje tiene a emócie, oslobodíme sa od ilúzie ..tak sa bude očisťovať aj naša DNA a telo bude menej hmotné…chemické procesy upravia naše vedomie a budeme fungovať na kolektívnom my …naše individuálne ja zanikne..telá budú ľahšie ..zmení sa aj posvätná geometria a nove deti, čo sa budú rodiť, dokážu meniť energie vo svojom rode a okolí svojimi vibráciami kolektívneho my.

Rok 2027 bude prelomový…..2012 bolo znovu-prebudenie nášho Ja v pletenci solar plexus a 2027 príde uvedomovanie si kolektívnej energie my. Prídu veľké zmeny, ktoré sú potrebné..aj zem sa bude meniť.

Budeme rozdelený na 2 tábory, v ktorých budeme prežívať našu realitu..myslím, že už teraz sme čiastočne rozdelení. Píše sa aj o väčšom zrýchľovaní, čo je pri posune vedomia normálne, takže nemusí to trvať 100 rokov, ale možno aj menej… je to proces a chce to postupnosť, aby sme sa oslobodili a vnímali seba tým , kým v skutočnosti sme .
Sme otrokmi svojich programov v DNA, ktoré nás ovládajú a sú vzájomne prepojené.
Treba sa učiť pozorovať svoje strachy , emócie, pracovať s tým a nenechať sa tým sťahovať dolu. Viem, že nie vždy to je ľahké, ale vďaka knihe už chápam, že určité veci už vnímam odlišne.

Páči sa mi

Píšete Mirka o roku 2027….
Poznám prognózy na rok 2025 a ten je tu uz za 3 roky.

Nemám strach z toho čo príde, mám obavy z toho čo nepride.

Na začiatku éry internetu a google som sa po prvy krat stretol z informáciami o budúcnosti, plánoch a intrigach.

Poprve som na Youtube zvládol video Zeit Geist.
Zobral som to z nadhľadom.
Až sa mi dostali do rúk informácie Agenda 21

Minulý rok, bol rok 2021 (21)
Presadzujú sa veci o ktorých bolo v spomínanej agende písané.

Na webovej stranke Deagl-u sa dajú nájsť informácie ako….. koľko obyvateľov má tá ktorá krajina teraz a koľko bude mať obyvateľstva v roku 2025.

O Nemecku sa tam píše že terajší stav je niečo cez 80 miliónov.

V roku 2025 ma byt v Nemecku 28 miliónov.

Netvrdím že sú tieto údaje 100%tne. Ale sú obzvlášť zaujímavé pokiaľ sú zverejnená na takej stránke akou je Deagl.

Budem len rád, pokiaľ sa budem mýliť.

Páči sa mi

K zníženiu populácie na celej zemi má prísť..no v akom časovom rozsahu, to netuším. Tiež sa nebojím toho čo príde. Človek je tvor prispôsobivý a budem si pre seba želať hojnosť a spokojnosť života a moja cesta išla k poznaniu pravdy a skutočnosti a vnímať svet očami lásky. Vždy mi išlo o pochopenie hlbšej podstaty všetkého a duša tu nie je za trest,aby v tele bola 80 rokov…to z nášho pohľadu nám príde kruté, ak zomrie dieťa, či mladý človek…oni si splnili čo chceli zažiť v tele a pochopiť a môžu pokračovať ďalej novým vtelením s inými podmienkami. Aj tvar zeme sa bude meniť..preto je to potrebné, lebo všetko je spolu prepojené a naše duše môžu naberať skúsenosti aj v iných dimenziách.
Bude ako má byť…my to neovplyvníme.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.