Kategórie
astrál

Ondřej Brož: Astrální entity a příčiny našich problémů

Zdroj: Příznaky transformace

7 replies on “Ondřej Brož: Astrální entity a příčiny našich problémů”

dakujem ,je to velmi zaujímavé a poučné v dnešnej dobe je toho naozaj vela ,sledujem rôzne kanály na túto tému, skúšala som naozaj všetko od meditácii od pana Zelenku , rôzne vykurovadlá,,sprcha slaná voda a nič mi nepomáha, Už pár mesiacov som stále unavená akoby som to nebola ani ja,,útoky na prvú čakru , celý chrbát mám akoby si z neho spravil terč na čípky,, Neviem sa pohnúť akoby som mala kolená v reťaziach a najhoršie je na tom to ,že sa ma moje 3 ročné vnúča bojí, ked volám cez videohovor ani sa nedokáže na mňa pozrieť zakryje si oči a uteká preč z izby .Desí ma to čo pri mne ,alebo vo mne vidí ?? Stalo sa to viackrát a som z toho zúfalá, Prosím pomôžte a poradte mi ako sa toho zbaviť ako to odpojiť,lebo sama to nedokážem.. dakujem

Páči sa mi

Dobré ránko Janka…
hej náš svet je plný rôznych energii a hlave z astrálu, tiež som mala tú česť okúsiť a hlavne, ak som niekomu pomáhala ich čistiť, útočili potom aj na mňa. Z času na čas sa objaví niečo pri mne a pôsobí, ale viem si to dať dolu a mám pokoj.

Zistila som, že ak sa takýmto temným veciam nevenujem, nepracujem s tým, nepriťahujem si ich k sebe. Často, ak sme vibračne nižšie, tak sa takéto energie veľmi rýchlo na nás prilepia. Preto je dobré zo sebou pracovať, spracovávať svoje postoje, pozorovať ako reagujeme na okolie, nedať šancu svojich strachom, tiež to pozorovať a uvedomovať si ako sa nás snažia ovládať…spracovávať vzťahy s okolím všímať si zrkadlenie v nich, čo nemáme spracované a hlavne vnímať v sebe pokoj a radosť života..to nám pomáha dostávať sa do vyšších vibrácii. Prechádzať si čakry..vnímať v nich vibrácie a emócie..ladiť ich hudbou farbou a takto čistiť a otvárať.

Snažím sa pracovať zo svetlom, často ho používam na čistenie seba aj blízkych a ak mám pri sebe entity, či duchov ukazujem im, že aj oni pochádzajú zo svetla, nebojím sa ich a ukazujem im stav lásky z mojich vibrácii.

Moja otázka…bojí sa Vás vaše vnúča aj na živo? Možno niečo vidí vo vašom poli.. deti do 7 rokov zvyknú vidieť nehmotný svet.
Možno máte v poli len nejakého ducha, ktorého sa bojí vaše vnúča.

Pán Zelenka Vás neskúšal pozerať, robí také služby a čistí potom klientom pole. Moja známa s ním často rieši niečo, občas jej pomohol, ale občas to musela sama urobiť. Ukázala som jej na čo sa zamerať a zvládla to.

Aj Alexander Thót robí takéto veci..nemám odskúšané jeho účinky a výsledky, takže neviem povedať. je aj na FB
https://www.alexandrtoth.cz/zlobi-vas-duchove-diskarnati-nebo-je-to-jen-rezidualni-energie/

Ako s vami píšem, cítim tiaž chrbta hlavne hrudná strana -Th chrbtica, akoby Vám tam sedela nejaká entita. Aj sa mi ukázala..tieto energie reagujú a vnímajú, ak sa o nich niekto baví a vedia ukázať svoju silu. občas to cítim z vibrácie písmien..u mojej kamošky dosť často, lebo ona stále niekomu pomáha a rieši jeho problémy.

Zadná strana sú temné napojenia a minulosť…kolená tam sa pripájajú duchovia. Aspoň ja ich tak cítim…ak mám chlapa pri sebe, cítim kolená a ženy mi útočia na vaječníky a podbrušie..odkedy som pomáhala kamarátke zvládnuť rakovinu vaječníka , tak to mávam a berú mi odtiaľ energiu. Vždy viem, že to nie je moje a niekoho pri sebe mám.

Tie šipky na chrbte…je to vyslaný hnev od niekoho alebo aj váš vlastný, čo sa ako bumerang vracia…občas som to pocítila aj ja a keďže si viem necítiť, čo je za bolesťou, pochopila som to čo to je. No nedávno som o tom čítala, že sú to emócie hnevu a agresie v našom pocitovom tele..ktoré tam ako ihličky pôsobia. Porozmýšľajte, čo ste cca 2 týždne dozadu s kým riešili.

Pracujte s bolesťou, dýchajte a nalaďte sa na radosť a pokoj a lásku a tieto energie tam vnášajte aj do čakier…vnímajte s týmto pocitom 1 čakru a láskou seba samej sa budú uvoľňovať tie vibrácie a energia sa zemní na tú, čo tam vnášate a takto prechádzajte ďalej.

Predstavte si v sebe veľký kryštál, máte ho v lone a ako silno vyžaruje svetlo a teplo prežiaruje celé vaše pole a takto si ho posúvajte vyššie do 2 čakry a tam ho rozžiarte a vnímajte jeho vibrácie a zase hore a postupne do všetkých čakier a vidíte ako vám jeho žiarou čistí aj nečistoty v tele a vyhadzuje ich von jeho silná žiara. Mentálne zosilujte jeho žiaru nech svieti čo najviacej a pulzuje.
Nedajte šancu týmto energiám , ste svetlo a ukáže im ho v sebe.

Páči sa mi

Pekný deň anitreM Dakujem vám velmi pekne za povzbudivé slová rady a pomoc. Čo sa týka vnúčaťa tak na živo je to iné aj ked je občas obozretná..Pana Zelenku som zatial neoslovila ,robila som si od neho meditácie .Snažím sa žiť v súlade s každým, Hádky ani hnev nevyvolávam. Snažím sa byt viac v prírode sama. Vylúčila som zo svojho života toxických ludí.a možno aj tam pramení ten hnev ,že sa neozývam.. ale môže to byt aj môj vlastný….čo sa týka drancovania prírody.. Takže budem na sebe pracovať a riadit sa vašími radami. Ešte raz vám velmi pekne dakujem. Ulavilo sa mi

Liked by 1 person

To je pravda, že časom sa náš okruh ľudí mení a už nemáme potrebu sa stretávať s tými, čo nám energeticky nesedia a stále nejako útočia. Priťahujeme si k sebe ľudí rovnakých nám, s ktorými viac súznieme.

Príroda je teraz potrebná, aby sme sa s ňou viac prepojili a naučili sa vnímať jej energie…pomáha nám aj očisťovať sa a naberať síl.

Vnučka..asi jej bude treba časom vysvetliť, že čo vidí nie je zlé a nech sa toho nebojí…ak bude mať otvorené srdiečko, neublíži jej nič také. Nedávno som niečo také riešila..dcérka im pri teplotách upadala do tranzu a videla nehmotné sféry a mala z toho strach..otec panikáril, nech idú k exorcistovi a na psychiatriu s ňou ale našťastie matka bola normálna a dala si vysvetliť, že to nie je potrebné , len ich dieťa je vnímavé a vidí nehmotný svet.

Ak by ste pri sebe cítili niečo ťaživé, napíšte mi, a pošlete mi na mail vašu aktuálnu fotku a pozriem na vás čo tam máte.

Majte sa Janka.

Vytváranie pokoja v sebe…

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.