Kategórie
cesta k sebe

Čo je za silou ženy?

8 Powerful Exercises To Increase Your Feminine Energy

Kamoška mi poslala tento článoček o sile ženy a je to presne tak. Moja sila ma vedie a verím v ňu, čo mi veľa krát pomohlo nepadnúť, nevzdať sa a ísť ďalej. Ukázalo mi o čom je skutočná sila a viera v seba samú. Okolie vníma silné ženy inak, a pritom aj ona niekedy potrebuje vypnúť a podržať, lebo nejde stále fungovať na tejto energii….sme len emočné bytosti.

Naša vnútorná sila je v každom, no treba veriť sebe , že danú veci zvládneme, nebáť sa a povýšiť svoju nedôveru v seba na niečo viac. Čím viac takýchto krokov urobíme, budem nútiť posúvať vlastné hranice našich činov a tým viac budeme silnejší a nenecháme sa zlomiť našou mysľou, že je nám dobre tam, kde sme a nejako už bude. To sú len výhovorky, kedy sa držíme starého programu a máme strach posunúť sa ďalej. Len viera v sebe, vyžiarená zo srdca, že dokážete aj niečo viac vám pomôže pohnúť sa z miesta.

Silná žena

Když tě vidí jako silnou ženu, myslí si, že nic a nikoho nepotřebuješ, vydržíš cokoliv a překonáš cokoliv. Že vám nevadí, že vás někdo neposlouchá,  nebo nerozmazluje.Když tě vidí jako silnou ženu, hledají tě jen proto, abys jim pomohl nést jejich kříže. Mluví s tebou a myslí si, že nepotřebuješ, aby tě někdo slyšel.Silné ženy se nikdo nezeptá, jestli je unavená, trpí nebo padá, jestli má obavy nebo strach.

Nejdůležitější je, aby tam byla pořád: maják v mlze nebo skála uprostřed moře.Silné ženě se neodpouští. Když ztratí kontrolu, stane se slabou. Když ztratí kontrolu, začne hysterčit.Když silná žena na minutu zmizí, hned si toho každý všimne, ale když tam je, je její přítomnost běžná.Ale síla, kterou je potřeba každý den být takovou ženou, je pro nikoho nepodstatná.

Cti, poznávej, respektuj a děkuj silným ženám ve svém životě, protože je také potřeba je hýčkat, milovat a nechat je odpočívat. Být silnou ženou neznamená nic jiného , než , že jsi neměla na výběr..- Neznámá

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.