Kategórie
cesta k sebe

Nechať veci plynnúť…to je to najväčšie hrdinstvo- Jaroslav Dušek

Je zaujímavé pozorovať, ak v sebe niečo riešite a uvedomujete si, že ste uviazli v istom bode a neviete ako to riešiť. Po čase príde nejaký článok, vnuknutie alebo video, na ktoré natrafíte a v ňom nájdete odpoveď..tomu sa vraví , že máte priame spojenie s Univerzom, lebo ste ochotný aj načúvať hlasu srdca.

Ten kto sa pýta , odpoveď príde! Jaroslav Dušek mi to prišiel pripomenúť. :o) Nechať veci plynúť, nevytvárať domnienky, proste len byť a vnímať seba samého, načúvať srdcom a strach nás neovládne.

Zdroj: GoschaTV1

10 replies on “Nechať veci plynnúť…to je to najväčšie hrdinstvo- Jaroslav Dušek”

v dnešnej dobe absolútne aktuálne ……….pred časom som mal sen z 89´teho , kedy som bol v Kyjeve , Charkove , Sokolove ………behal som od jedného obchodu k druhému ……..nikde som nevedel nakúpiť a cítil som sa veľmi nepríjemne ……….keď teraz vidím zábery v telke , spája sa mi to ……….no Rusko nie je iba Putin a jeho politický kabinet ………je mi smutno z každej vojny , lebo najviac trpia civili – nevinný , Svet iba kondoluje , vyhráža sa ………no inak nič …….zažili sme si to v 68´ôsmom ………či v 38´ôsmom , západ si mojká zadok ………modlím sa za všetkých na Ukrajine , žiadna vojna nie je spravodlivá …….Rusi sú si buď moc vedomí svojej PRAVDY , alebo TOTÁLNY MAGORI a opakujú Fínsku vojnu …… R.

Páči sa mi

Toto všetko, čo sa deje, je zvrátené, len aby niekto dosiahol svojho..bolo nám až príliš dobre a brali sme to ako samozrejmosť.
Bože ochraňuj nás!

Keď som bola teenager…zbožňovala som túto pieseň. Vďaka za pripomienku. :o)

Páči sa mi

……..to som rád , že sa ti páčila , aj keď jej text je o niečom inom , no tá muzika mi presne zapadla na agresiu, smútok , beznádej , absolútnu frustráciu ……… a vybral som Shenad O ´Connor , lebo sama je veľká rebelka , ostrihala sa do hola a roztrhala fotku pápeža na verejnosti ……každý by sme mali byť občas REBELMI , ale nechať to plynúť len tak je tiež dobré…….dôležité je uvedomiť si vtedy Svoj Svet …….ako mi je a poďakovať tam Hore , ako mi je FAJNE ………..

……všetkých tých mocných politikov by som dal na jednu lúku a nech sa trepú medzi Sebou ako v stredoveku …………

………je to smutné a trpia iba TÝ obyčajný ľudia ……….

………..mali by všetkých politikov po dekáde zavrieť do dákej rezervácie , nech si tam užívajú svoje magorizmi ako Robinson Crusoe ……. je mi tak smutno čo sa deje na Ukrajine ……každá vojna je chorá …………

…….pohodové popoludnie. R.

Páči sa mi

Presne každá vojna je chorá a bojujú tam obyčajní ľudia kvôli nezmyslom vladnúcich tried, lebo len chcú dosiahnuť svojej moci…choré…tak ako vravíš alebo vystreliť ich všetkých na nejakú planétu a tam nech si riešia svoje ego.
Presne preto sa mi páčila…v tom čase som sa rada utápala v takých pesničkách a súcitila s textom…ach jáj…to už bolo dávno…hej bola rebelka..nedávno som ju videla niekde odfotenú a svojmu strihu zostala verná. Smutný osud si nesie..prísť o dieťa je hrozné…hlavne ak si samo siahne na život.

Vďaka za mjuzik. :O)

Páči sa mi

……….ani sa neviem vyhádzať zo svojich emócií ……. Kollár a spol. + jeho supy si oblizujú prsty nad nádenníkmi , ktorý im budú muklovať pod 500,-€čok ……….choré čo robia pre iných , to je tak ako cigáň dostane dôchodok raz dva a biely nech sa súdi …….kiež by vlastným pomohli ako cudzím ……….smutné ……..SUPY sa zlietajú a nerobia to zadarmo …….je mi z toho veľmi veľmo smutne………….. HYENY POLITICKÉ ……………

……… tak mi je ťažko na DUŠI………….


…….rozprávky sú najlepší balzam na Dušu ……………..
Pohodový večer. R.

Páči sa mi

Je to celé nahlavu..ekonomika podľa nich padá, všetko zdražujú, ale Ukrajinu podporia nakúpia plno zbraní, ktoré idú k nim a načo podporovať vojnu? Chápem, ak prichýlia ich ľudí..Alebo vyhadzuju nezmyselne peniaze z našich daní, ale aby podporili ľudí vo vlastnom štáte vytvorili pracovné ponuky..to nie.Čím vzdelanejší sú… tým horšie veci robia.

Hej tiež som to počula, že naša pôrodnosť je nízka a bude dobré, ak by tuná zostali a boli prínosom pre štát.. to je presne to čo hovoríš.. cigáň dostane všetko na zlatej tácke, ale keď nespĺňa podmienky biely človek, ak nemá nárok môže sa ísť pásť…tiež som to už videla u bývalej kolegyne a jej manželovi, čo mu chýbal 1 deň zaplatenia SP a ZP, lebo mu odporučili v práci dovolenku a nemal nakoniec na ňu už nárok a tak nemohol dostať ani sociálne, nakoniec dostal chudák infarkt..smutné . No veci sa pre niečo dejú a Radko Karma je zdarma…každému sa vráti čo zasial.

Andel páne 2 som stále nevidela…nájdem si čas…keď budem mať chuť na rozprávkový svet. :O)

Radko dýchaj…dýchaj..hľadala som inú,,no našla som túto..

Páči sa mi

……..Dík ……..rap a arbm, či funky nie sú môj šálok kávy . ale každý máme inú vibráciu …..za to je Náš Svet tak Nádherný a Pestrý ……. Vďaka , za odpoveď ……..keď vidím ako bolo zničené krásne centrum Charkova , ako ničia Kyjev ………keď vidím miesta po ktorých som chodil ………je to fakt HORE ZIPSOM ………….Ukrajina by už o tomto čase mala siať zrno , aby mali z čoho žiť ……….to zas bude hladomor na Ukrajine ako za Stalina? …………………… rozmýšľal ako im poslať dáku enedži ……………

( V pekle budem v dobrej spoločnosti………preklad názvu pesničky …….perfektná kamera , choreografia , strih , muzika a dobrá nálada muzikantov …………)

( preklad názvu skladby – Naša najzúfalejšia hodina ……)
…….snáď to aspoň dakumu dodá energiu z mojej mysli ……… pohodové skoro jarné popoludnie . R.

Páči sa mi

Ani ja nemusím tento druh hudby a hlavne, ak tam hrešia, ale zaujal ma text…

Skúšam iba prežiť iba dýchať
Lúskam si tu melódiu vnímam
Svet je studený jak pojebany krištáľ
Lietal som v oblakoch ale už som pristál

Máš stres zo života ale márne
Lebo všetko čo sa má sa aj stane
Tak už nešetrí a kup si tie gate
Povedz tej čo sa ti lubí či to do kopy nedáte

Áno viem že to niekedy nejde
Že máš zrazu v ceste to čo si nečakal
Občas cítiš že bývaš v tej klietke
Hľadáš od nej kľúče ale pamätaj

Opri sa a dýchaj
Dýchaj z hlboká
skús to všetko predýchať jak pan
Zastav sa dýchaj
Dýchaj z hlboká
Boh má s tebou neskutočný plán…

Znova sa mi vynorilo prirovnanie, že každá minca má 2 strany a to je hlboká pravda. A dnes ako počúvam video, tak hovoria, že nič sa nedeje len tak a za všetkým je hlbší zámer…karma národov…skryté tajomstvá…niečo, kvôli čomu sa to deje práve im …potom čítam , ako sú na Ukrajine laboratória, kde vytvárajú biologické zbrane…mutujú virus varioly…je za tým aj USA a boh vie koľkého svinstva ešte nevieme..čo za tým všetko je ukryté.

No najviac postihnutý sú hlavne obyčajný ľudia, čo za to ani nemôžu a oni nesú následky…

Ak vypustia jadrovú bobmu ..Boh opatruj nás všetkých.

A ako im poslať energiu?…predstav si ich krajinu vo svetle stvoriteľa ako tam zostupuje obrovská žiara svetla ako ich presvetľuje celú zem vnášaj tam mier a ty zo svojho srdca vnášaj ..lásku, ktorú z duše cítiš…ja to tak robím a ešte vyšlem k stvoriteľovi prosbu so slovami ,aby dotyčný našiel silu ducha a ten ho viedol správnou cestou múdrosti a poznania.

Teším sa na jar, že bude zase všetko zelené voňavé a teplé slniečko..príroda ožije..toto je skutočné bohatstvo, čím by sme mali žiť a naplňovať sa tým. Užívaj si toho. :o)

Páči sa mi

………je dobre ako mi je , teším sa z jarných lúčov …….. Nita Staus je prapavnučka a pravnaneter Sterausovsov ………….keď počúvam Radackého pochod . zastaví sa mi rozum nad tým ako 99,9 percent pubika nevie o čom to je ………………

………je to oslava generála ktorý zbavil Habsburgovcov vojen ………Starauss napísal pieseň , ktorá oslavovala Maršála i obyčajného vojaka ………to tlieskanie debilov v hľadisku je pre obyčajných vojakov , ale tie hyeny tomu nerozunejú ………….hudha má poukazuvať na koniec všetkých vojen ………..blbečkovia mocný …………………

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.