Kategórie
cesta k sebe

Znamenia, že je čas na emocionálnu očistu

Cítite sa ovplyvnený negitovitou? Možno je čas na emocionálnu očistu.

Či už ide o strašný príspevok na sociálnych médiách, novinový titulok alebo opakované videozáznamy násilného útoku, tieto typy obrázkov a príbehov môžu mať silný negatívny vplyv na vaše blaho. Časť z vás sa môže cítiť povinná držať krok s tým, čo sa deje vo svete, zatiaľ čo iná časť z vás vie, že príliš veľa požitia len rozruší úzkosť, ktorú už cítite.

Existujú spôsoby, ako môžete vyčistiť negatívnu energiu, aby ste mohli začať vyžarovať pozitívne, liečivé vibrácie v celom tele a na svete.

Tu sú niektoré príznaky, ktoré ste mohli absorbovať príliš veľa negativity, spolu s emocionálnymi čistiacimi technikami na detoxikáciu.

Zvýšený strach

Ste v stave vysokej pohotovosti? Držať sa blízko domova o niečo viac ako zvyčajne alebo skontrolovať svoj telefón z obavy, že sa môže stať niečo, o čom by ste mali vedieť? Tieto druhy znepokojujúceho správania môžu prispieť k telesnému napätiu, sociálnej izolácii a plytkému (hornému hrudníku) dýchaniu. Môžete mať ohromujúci pocit, že veci sa vymknú spod kontroly a nepokoje o vašej budúcnosti.

Technika emocionálneho čistenia: Ak chcete vyčistiť reaktivitu, zvážte použitie ľahkého dotyku na určité oblasti tela. Oblasti, ktoré sú citlivé a reagujú na dotyk, sú nohy, ruky, pokožka hlavy a tvár.

[Prečítajte si náš článok o technikách odpočúvania.]

Trieť niektoré organické éterické oleje alebo masážny krém na chodidlách nôh alebo dlane rúk. To stimuluje vaše kožné receptory a posiela upokojujúce správy do mozgu a čriev. V dôsledku toho sa váš nervový systém začne resetovať: Vaše svaly sa začnú uvoľňovať, ramená klesnú a vaše dýchanie sa začne prehlbovať do dolnej brušnej oblasti.

Nízka energia a únava

Možno si všimnete, že jednoducho nemáte toľko energie, ako ste boli zvyknutí. To môže spôsobiť, že odmietnete sociálne pozvánky, zostanete dlho vo vnútri alebo odložíte svoju prácu. Je to preto, že negatívna energia môže spôsobiť, že sa budete cítiť ťažký, uviaznutý alebo frustrovaný.

Technika emocionálneho čistenia: Namočte nohy do niektorých horčíkových kúpeľových solí alebo namočení. Nedostatok horčíka môže prispieť k mnohým zápalovým zdravotným problémom, ako sú migrény (ktoré často vedú k únave a letargii). Tiež skúste pridať potraviny bohaté na horčík, ako sú mandle, špenát a čierne fazule do vašej stravy, aby ste pomohli vybudovať svoju energetickú hladinu späť.

Náladovosť

Veci, ktoré by ste za normálnych okolností boli schopní tolerovať alebo možno nechať odísť, vás náhle obťažujú – veľa. Ocitnete sa ľahko spustený a naštvaný, a v dôsledku toho nemusíte byť najpríjemnejšou osobou nablízku. Niektorí z vašich najbližších priateľov a rodinných príslušníkov vám na to dokonca poukázali alebo vám dali vedieť, že sú ovplyvnení vaším postojom.

[Skúste: “17 afirmácií na uvoľnenie negatívnych myšlienok.”]

Technika emocionálneho čistenia: Existuje niekoľko spôsobov, ako detoxikovať svoju negatívnu náladu. Jedným z vysoko účinných a jednoduchých spôsobov je zvýšiť čas strávený vonku. Ak je to možné, vnímajte slnečné lúče alebo cíťte vánok na tvári. Príroda má skvelý spôsob, ako vyvážiť energiu vo vašom systéme. V ideálnom prípade si vyzujte topánky a ponožky a cíťte holé nohy na zemi. Vibrácie zo Zeme môžu znížiť zápal, termín nazývaný “uzemnenie”. Pozitívny vplyv uzemnenia bol vedecky študovaný a zdokumentovaný Národným inštitútom zdravia, ktorý pripisuje túto techniku liečivým prínosom pre autoimunitné ochorenia a chronický zápal.

Chcete viac o emocionálnom detoxikácii? Prečítajte si tiež: Potrebujete emocionálny detox?

Päť príznakov a ich príznaky.”

Emocionálna detoxikačná

Zdroj

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.