Kategórie
Energia

Potřebujeme uzdravující ženy.


Potřebujeme léčitelky, ženy, které prošly temnotou a vrátily se, které s sebou přinášejí nevinnost a čistotu.Ženy, které vidí do duše, naslouchají jí, vdechují do ní vibrace lásky, kouzelná slova, sladké písně.

Ženy, které umí pohladit po duši.Drží ruku zraněného dítěte, zraněné dívky, a zvedají ji, aby viděli duhu.Ženy, které mluví se stromy, kameny, zvířaty, horami, vodou, naslouchají jim, rozumí jim, radí jim. Pomáhat jim, podporovat je.

Ženy, které si zahojily citové rány, násilí, vybudovaly si sebeúctu, naučily se mít rády samy sebe a říkat ne.Ženy, které znají byliny, květiny, magii a naučily se za to nestydět. Ženy, které při pohybu doprovází řady andělů a jejich pohyb je jako tanec energie na různých úrovních.

Ženy, které ctí své kořeny tím, že je proměňují a přinášejí do stromu novou větev. Ženy, které už nejsou obětmi, ale rozhodují samy o sobě.Ženy, které mohou pomoci jiným duším osvobodit se, které ovládají posvátné umění léčení, výsledek dlouhé léčebné cesty.

Ženy, které se vyjadřují s pokorou, protože už nepotřebují, aby je druzí viděli, uvědomily si, kým jsou.Setkali se, byli poctěni požehnáním.Ženy, které vědí, kdo jsou, ženy, které slouží Matce Zemi.

Zdroj: Čestmir Lička | Facebook

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.