Kategórie
Energia

Archanjel Zadkiel…Poznanie krásy

Zadkiel: Na fyzickej úrovni sa vo vás dejú mnohé zmeny. Vo fyzickom tele sú komponenty, ktoré musia byť vyrobené, aby sa prispôsobili plnšej integrácii Svetelného telaformulár. Je to zmena z uhlíkovej základnej formy na inú formu, ktorú vnímate ako kryštalickú.

Toto sa deje, keď sa vaše vedomie posúva a vy začínate uvoľňovať pripútanosť k fyzickému svetu. Nestane sa to zo dňa na deň, ale teraz vidíte zmeny. Všetko to začalo, keď ste súhlasili s aktiváciou tých komponentov Živého Svetelného Tela pripojeného k ríšam vyšších dimenzií a k Univerzálnej Mysli. To zmení vaše vedomé vedomie a reality, ku ktorým máte prístup. Zmení to aj telesnosť.

Jim: Ak by som mal brať slovo „krása“ ako poznanie, získa krása ako výraz inú konfiguráciu?

Zadkiel: Správne. Táto krása môže byť súčasťou fyzickej reality, alebo nemusí byť. Je to výraz, ktorý je verbalizovaný s oveľa komplexnejšími slovami, pretože ho teraz prúdi cez Svetelné telo.

Jim: Stimuluje toto poznanie potom rozšírené alebo nové pocity? Idem napríklad v lese a natrafím na krásny vodopád. Mám pocit a vytvára úsmev a v srdci je pohyb. Začínam mať väčšie poznanie krásy v rámci Univerzálnej mysle.

Zadkiel: Áno a musím to rozšíriť kvôli zmenám vo fyzickej sfére. Máte na výber, ako zažiť krásu. Môžete to zažiť fyzickým zmyslom, ako je úsmev alebo uvedomenie si krásy. Existuje tiež poznanie, ktoré je oveľa väčšie ako toto a oveľa obsiahlejšie, ktoré je s vami spojené ako s bytosťou svetla. Môžete to nazvať podstatou vašej duše, podstatou vášho Boha. Je oveľa viac zameraná na srdce. Toto nie je odkázané na fyzické srdce, ale je to oveľa rozsiahlejší zmysel srdca, kde máte poznanie a uvedomenie si seba a svojho vzťahu ku Všetku Čo Je. Váš vzťah k Jednote. Je to poznanie aj pocit.

Toto je úryvok z rozhovoru medzi archanjelom Zadkielom a Jimom Selfom, keď plánujú spoločne vyučovať triedu Mastering Alchemy.

Ďakujeme Joan Walkerovej za to, že priviedla Zadkiela, aby cez ňu prehovoril. S jej spoluprácou sa rozvinul kurz Mastering Alchemy Level 3.

Univerzálne autorské právo 2022 je povolené tu. Šírte, prosím, voľne, pokiaľ je ako zdroj uvedený autor aj http://www.masteringalchemy.com a tieto informácie sú distribuované na nekomerčnej bezplatnej báze.

Zdroj: eraoflight.com

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.