Kategórie
Energia

NUMEROLÓGIA NOVEMBRA A RITUÁLU 11/11

November je vždy špeciálny mesiac, pretože má vibráciu čísla 11.

V numerológii je 11 Master Number, spojené s vyššími sférami, božstvom a duchovnými prebudeniami. Predstavuje tiež dosiahnutie úplného zosúladenia so svojím skutočným a najvyšším ja.

Číslo 11 je tiež našou pripomienkou, že aj keď sa javíme ako samostatné osoby, v skutočnosti sme všetci prepojení a súčasťou väčšieho celku.

Je to vidieť na dvakrát opakovanom čísle 1 a na skutočnosti, že keď sa číslice sčítajú, 11 nám dáva 2.

Sme Jedno, ale sme aj jeden druhým.

Všetci spoločne tvoríme vesmír, ktorý sa vyjadruje ako ľudia. Sme vedomie, ktoré ožíva, a hoci všetci máme svoje cesty, sme tiež spojení a na tejto ceste spolu.

11 je tiež číslo spojené s vyššími sférami. Aj samotné číslo 11 vyzerá ako dva stĺpy alebo dva portály medzi týmto a oným svetom.

Počas celého novembra môžeme využívať vyššie vibrácie a ľahšie pristupovať k božským ríšam. Môžeme dosiahnuť väčší pokrok prostredníctvom meditácie, trávenia času v prírode, zapisovania do denníka a sústredenia sa na vďačnosť.

Zatiaľ čo celý november obsahuje špeciálne číselné kódy, tu sú niektoré z mimoriadnejších dní:

1. novembra 

Numerologický kód pre tento deň je 111, čo je zhodou okolností aj anjelské číslo.

111 znamená, že vaši anjeli strážni a duchovní sprievodcovia sú po vašom boku a posielajú vám lúče ochrany.

Keď pravidelne vidíte 111, je to znamenie, že dostávate Božiu podporu a že na vás vaši anjeli hľadia. Tiež naznačuje osudové udalosti alebo to, čo práve prežívate, je súčasťou vášho osudu duše.

111 zvyšuje našu schopnosť prejavovať sa a brať veci z nášho srdca a mysle a vydávať ich do sveta.

Energie 111 nás tiež vedú k prepojeniu a harmonizácii našej mysle, tela a duše.

Zastavte sa na chvíľu a precíťte, aké to je byť vo svojom tele. Opýtajte sa sami seba – čo moje telo potrebuje? A buďte ticho, keď čakáte na odpoveď.

Potom sa opýtajte – čo potrebuje moja myseľ? A ešte raz buďte ticho, keď čakáte na odpoveď.

A nakoniec si položte otázku – čo potrebuje moja duša? A počúvajte, čo sa s vami zdieľa.

Počúvanie je mocný nástroj, takže najmä v tento deň sa uistite, že počúvate svoj vnútorný aj vonkajší svet – ktovie, aké správy a postrehy môžete získať?

11. novembra 

Slávny 11/11! Špeciálny deň pre mnohých! Tento deň má číselný kód 1111, čo je mocenské číslo v astrológii a tiež číslo anjela.

Ak existuje niečo, čo chcete prejaviť alebo želanie, ktoré chcete urobiť, toto je deň, kedy si stanovte svoje zámery!

1111 zvyšuje našu schopnosť vytvárať a zanechávať odtlačok na tapisérii, ktorá je celým životom. To tiež naznačuje, že sme v úplnej harmónii a v súlade s celou prírodou.

Z tohto stavu zosúladenia je pre nás jednoduchšie cítiť sa uzemnení a spojení s naším životom tu na Zemi, ale aj s mágiou a múdrosťou vyšších sfér.

11. november je tiež mimoriadne silným dňom na otvorenie srdca a posilnenie energie vášho srdcového poľa.

Ak sa cítite zablokovaní, pokiaľ ide o záležitosti srdca, alebo ak sa snažíte spojiť s túžbou svojho srdca, stanovte si zámer a požiadajte svojich anjelov a sprievodcov, aby vám pomohli uvoľniť akékoľvek bloky, ktoré už nie sú potrebné.

Počas celého dňa sa snažte vedome udržiavať svoje srdce otvorené a vo vibrácii lásky, porozumenia, odpustenia a súcitu, najmä voči sebe!

(Ak by ste chceli ďalšiu podporu pri otváraní energie srdca, vyskúšajte moju bezplatnú  meditáciu srdcovej čakry. )

Ak chcete niečo vtiahnuť, prejaviť alebo vytvoriť, je to tiež silný deň na modlitbu, rituálnu prácu, ale aj na konanie.

Zamyslite sa nad niečím, čo chcete vytvoriť a vtiahnite do svojho života, a potom urobte tri kroky (aj keď sú malé), aby ste to premenili na skutočnosť.

Rituál 1111

Náhradné dni na vykonanie tohto rituálu: 1., 10., 28. a 29. novembra .

Ak chcete zvýšiť účinky tohto rituálu, začnite  novembrovou meditáciou vedenou vesmírom.

Krok 1:  Začnite voľne písať 11 minút o všetkých veciach, ktoré otvárajú vaše srdce a prinášajú vám radosť do vášho života. To môže zahŕňať veci, ktoré vám momentálne prinášajú radosť, alebo veci, ktoré chcete do svojho života priniesť v budúcnosti. Keď píšete plynule, myšlienkou je pokračovať v písaní bez toho, aby ste pero zdvihli zo stránky, takže si dovoľte písať čokoľvek, aby ste pero udržali v pohybe.

Krok 2:  Prejdite si, čo ste napísali, a zvýraznite všetky kľúčové činnosti alebo slová o pocitoch, ktoré sú pre vás dôležité. Tieto slová a/alebo aktivity vám poskytnú informácie o tom, kam musíte zamerať svoju energiu a čas.

Krok 3:  Vyberte si 3 slová alebo činnosti s najlepšími pocitmi, ktoré s vami práve teraz najviac rezonujú, a potom si ich zapíšte na samostatný list papiera. Teraz si položte ruku na srdce a opakujte pre každú –

“Dávam si povolenie cítiť/robiť (sem vložte pocit/aktivitu) Dávam si povolenie priniesť viac tejto energie do môjho života od dnešného dňa.”

Krok 4:  Teraz zatvorte oči a predstavte si, ako bude váš život vyzerať, keď doň vnesiete všetku túto krásnu energiu. Pozrite sa, ako dosiahnete všetko, čo chcete, a budete sa cítiť šťastní a šťastní. Meditujte o tom 11 minút.

Krok 5:  S ohľadom na svoju víziu napíšte jasný zámer toho, čo chcete vo svojom živote prejaviť. Skúste jednou vetou výstižne zachytiť, aké emócie, pocity a veci chcete do svojho života vniesť. To vám pomôže vyslať jasné želanie do vesmíru. Tu je niekoľko príkladov –

  • “Mojím zámerom pohnúť sa vpred je priniesť do môjho života uvoľnenejšiu a pokojnejšiu energiu, aby som sa mohol cítiť zosúladený a spojený s mojou najvyššou cestou.”
  • “Mojím zámerom posunúť sa vpred je dať si povolenie hrať a opäť sa cítiť mladý a radostný.”
  • “Mojím zámerom posunúť sa vpred je počúvať a ctiť si svoju intuíciu, aby som mohol napredovať vo svojej kariére a prinášať viac hojnosti.”
  • “Mojím zámerom pohnúť sa vpred je otvoriť svoje srdce novej láske a zdieľať nové spomienky s ostatnými.”

Pokiaľ ide o váš zámer, neexistuje žiadne správne alebo nesprávne, skúste ho formulovať pozitívne. Akonáhle máte svoj zámer, uschovajte ho niekde, kde ho môžete pravidelne vidieť, alebo ho niekoľkokrát vyslovte nahlas.

Krok 6:  Umiestnite svoje ruky do polohy modlitby, poďakujte svojmu tímu Ducha a zatvorte afirmáciu-

„Som zosúladený, som Jeden, vytváram si život na svojej najvyššej ceste, kde sú splnené všetky moje priania. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem.”

**Od Tanaaza

** Zdroj : eraoflight.com

One reply on “NUMEROLÓGIA NOVEMBRA A RITUÁLU 11/11”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.