Kategórie
cesta k sebe

Duchovná cesta k poznaniu seba samého.

Dopozerala som seriál na Netflixe Já Jinak, ktorý ukazuje na ľudské vzťahy, čím žijeme, aké postoje máme a čo v nás zanechali naši predkovia. Seriál je o troch ženách, ktoré prídu na ostrov a vydajú sa na duchovnú cestu poznania seba samých. Pomáha im s tým jeden muž, ktorý robí sedenia a ukazuje ľuďom ich líniu predkov a zauzlenia, ktoré v ich rode zanechali a vplývajú na ďalšie generácie.

Opis seriálu nájdete tu: Já jinak: léčení rodových linií jako duchovní cesta

Náhody neexistujú a keď som kamoške hovorila o tomto filme a bavili sme sa za liečenie, tak mi poslala jeden článok od Sergeja Lazareva, kde píše presne to isté.

Když vnímáme lásku k vesmíru, dostáváme velké množství energie,“ vysvětluje Sergej Lazarev. „Musíme si být vědomi toho, že energii, kterou dostáváme skrze vyšší pocity, léčí naše tělo, osud i duši.“ Konzumní myšlení naopak vždy vedou k degradaci.

Například, pokud je deformace matky a dítěte shodná, stačí „opravit“ tuto deformaci v poli matky a dítě se může doslova uzdravit okamžitě. Zdraví dítěte je velmi závislé na chování matky, zejména v posledních měsících těhotenství“

I otec nese určitou odpovědnost: „Rodiče předávají svým dětem veškeré informace o svém chování a o chování svých předků a na základě těchto informací se utváří osud dítěte, jeho fyzické tělo, povaha a mravní zásady„.

Dokonce se může stát, že děti budou prožívat těžké a nezvládnuté situace svých dědečků a babiček, či ještě vzdálenějších předků – ve vztazích či kvalitě zdraví. Například i babička, která nevyslyšela lásku k milovanému člověka a dala přednost jinému movitému člověku, může přejít jako porušení vyššího zákona do podobné zkušenosti nenaplněné lásky její vnučky. Pokud babička porozumí své špatné volbě, může být její vnučka okamžitě zbavena svého trápení.

Z této zkušenosti se Sergeji Lazarevovi ukázalo, že nejzávažnějším lidským proviněním je zabití lásky, které se projevuje v nejrůznějších formách. Všechny ostatní hříchy jsou druhotné a jsou pouhými následky nedostatečné lidské lásky k Bohu, vesmíru, příbuzným, dětem a lidem vůbec.

Rodiče nejen předávají dětem svou karmu, ale také nesou odpovědnost za chování a činy svých dětí na úrovni pole.

Myšlenky a chování dítěte i naopak také mají vliv na stav pole rodičů, tedy na jejich osud, ducha i zdraví. Tento proces začíná už v osmém roce života dítěte.

Pokud se člověk nepokusí zjistit příčinu svého provinění, nebude se upřímně kát a prosit za odpuštění, bude takové potíže (např. prokletí) působit po celý jeho život!

Mnozí lidé se domnívají, že pokud máme o někoho starost, jedná se o projev lásky a starostlivosti. Vesmír má však odlišný názor. Starosti bohužel také vyvolávají deformaci v poli a mohou vést k nemoci.

Celý článok nájdete tu: Být léčitelem je nebezpečné – Sergej Lazarev

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.