Kategórie
cesta k sebe

Odhaľovanie pravého ja…

Kamoška mi preposlala z FB článok od Mišky, lebo na FB už nie som a presne mi zapadol do situácie, ktorá sa mi udiala. Včera som meditovala za splnu, urobila vizuálnu meditáciu s mesačným svetlom, prečistila som si kanál, urobila rituál vďaky a všetko, čo som chcela počas meditácie urobiť, až som sa tak nabudila, že som nevedela zaspať.😎

Spokojná zo stavov vedomia, ktoré som dosiahla, som pozerala telku a zrazu my myšlienky predhodili nedávnu situáciu, ktorú som zažila a bola som zase na dne. Uvedomila som si sen, ktorý mi ukazoval, aby som sa neobzerala späť a necúvala do minulosti, lebo to bude bolestivé a to sa aj stalo. 😪 Miška ďakujem za pripomienku a nasmerovanie. 🥰

Nasledujúce týždne až do začiatku ďalšieho retrográdneho obdobia sa budú niesť v energiách odhaľovania vášho pravého ja. To neznamená, že sa stanete niekým iným, ale že sa odstanete tým, kým nie ste. Je to búranie ilúzií o sebe, o svojom poslaní, o svojom tele, o svojom správaní a myšlienkach.

Toto obdobie je charakteristické skúmaním mechanizmov, ktoré riadia váš život a ktorých už nebudete obeťou. Namiesto toho, aby vás vaše myšlienky a pocity ovládali, alebo aby ste vy ovládali vaše myšlienky a pocity, si ich začnete iba pripúšťať, pozorovať a nehodnotiť ich ako dobré a zlé, ako žiadúce a nežiadúce.

Skorej sa ich naučíte znímať také aké sú, bez potreby sa k nim nejak pripútavať alebo ich živiť. Nekonečné myšlienkové slučky, v ktorých sami seba väzníte, teraz môžu byť prelomené a vy sa môžete oslobodiť od toho, čo vám spôsobuje viac utrpenia ako potešenia.

Jediné, čo k tomu treba je ochota priniesť trochu svetla do vášho suterénu – do podvedomia, nevedomia, kde sa v tme ukrývajú veľmi cenné kľúče k vášmu životu.

Zdroj: Chrám svetla

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.