Kategórie
vzostup vedomia

THE EARTH´S CORE STOP SPINNING AND GO INTO REVERSE – ZASTAVUJEME SE A OTÁČÍME

Také vnímáte, že se děje něco velmi zvláštního? Dnes máme v největší blízkosti zelenou kometu, ke které mi opakovaně chodí, že spouští proroctví dříve predikované na únor 2013. Podle všeho to vypadá, že jsme měli deset let na přípravu, abychom si ustáli tzv. poleshift, přepólování, jenž se podle mnoha signálů právě děje.

Před pár dny proběhla médii zpráva, že se zastavuje zemské jádro a pravděpodobně se začne roztáčet na druhou stranu. Energeticky lze vnímat, jako by docházelo ke snulování.

Když bychom k vědeckým poznatkům přidaly ty, jenž se týkají Spiritu, tak jsme se pravděpodobně vzdálili od středu až k nejzazšímu místu, za kterým pak nastává úplná destrukce.

Odstředili jsme se od centra, oddělili od sebe, od citlivosti, vnímavosti, svým způsobem energeticky od planety. Došlo k extrémní polarizaci, v rámci které nám vše, co je potřebné k životu, a ještě mnohonásobně víc, poskytovala Země, ale my jako lidská společnost jsme namísto vděčnosti vytěžovali a mezi sebou bojovali o zdroje.

To, co bylo v minulosti poměrně obtížné, tedy nebýt v pasivitě a odstředivou sílu neutralizovat, otáčet se dovnitř sebe, bude od nynějška mnohonásobně jednodušší, díky obratu (shift, reversal). Začneme pociťovat dostředivou sílu, díky čemuž se zcela změní naše životy, protože hodnoty.

Před pár hodinami se objevily zprávy o podmořském zemětřesení v oblasti Vanuatu, známé jako Ring of Fire. Blízkost komety iniciuje činnost podmořských sopek, a tak se do kolektivního vědomí uvolňují lemurijské kódy (kódy bezpodmínečné lásky – l´amour). Životní, sexuální síla dříve ovlivněná mnoha programy strachu, generujícími častý pocit nejistoty a nebezpečí se nyní alchymisticky proměňuje. V našich tělech začne opětovně proudit radost, pocit harmonie. Už se tak děje.

Program „starat se“ se změní na „žít s lehkostí a hrát si“. Možná vám bude evokovat podobenství s delfíny. A ano je tam. Hrát si můžeme, když cvičíme, pracujeme, pečujeme o druhé, milujeme.

Hrát si s energiemi. Tak jako si děti hrají s objevováním tvarů, forem, dospělí si hrají s objevováním energetických souvislostí během milování. Už to není potřeba nebo chtějí, je to hra. A jakmile změníme energetiku během spojení muže a ženy, změní se energetika ve všem. Na všech úrovních bude docházet ke spojování, protože energie propojení je super mocná, což nás bude mnohem víc bavit než se oslabovat bojem.

Pokud se vám bude zdát, že najednou nevíte, kde je jaká světová strana, že Slunce vychází a zapadá jinde než obvykle, tak se vám to nezdá. Neděje se katastrofa, naopak. Děje se láska.

Fb: Gabriela Dušková

sdílet: FB

Zdroj: cestyksobe.cz

2 replies on “THE EARTH´S CORE STOP SPINNING AND GO INTO REVERSE – ZASTAVUJEME SE A OTÁČÍME”

Zákon evolúcie je, že všetko nové sa rodí v bolestiach……moje NDE podvedomie mi hovorí tiež, že dochádza k novej kvalitatívnej zmene životných podmienok na planéte zem, ale obávam sa, že je to súčasť pyramidálnych časových limitov existencie
súčasnej ľudskej civilizácie vo vesmírnej polarite svetlo – tma – svetlo , aj kruhovej singularity …..

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.