Kategórie
Liečenie

Mozgová hmla

Je úžasné, ak nájdete všetky odpovede na stavy, ktoré prežívate posledný mesiac. Tvrdenia, že za tým je transformáciu vedomia a mení sa nám telo, čo je pravda len na cca 70% je možné, ale kde je zvyšných 30%? Pomer si upravte sami, ako to máte vy. 😇

V posledných týždňoch som začala akosi zabúdať, neviem si spomenúť na slová, čo bolo, čo som riešila, úplné výpadky pamäte, myseľ akoby zastretá niečim. Zostala som v šoku, či mám navštíviť neurológa, lebo mám v hlave subarachniodálnu cystu (vraj od narodenia) a či sa nezväčšila a netlačí na centrum pamäte…aj takéto myšlienky mi behali v hlave. No však je veľa rokov stabilná, takže toto som vylúčila.

Pátrala som na nete a objavila tému mozgová hmla. Prečítala som si, čo za tým je a trocha sa upokojila. Povedala som si, budem viac bdelejšia, oddychovať, meditovať, začnem cvičiť jógu. 😎No postupne sa pridali iné príznaky ako hypoglikémia. Začal mi klesať cukor, aj keď som bola najedená, prudké klesnutie až pocit hladu a mdloby. Oslabené videnie a za tým je činnosť pečene. Znova ma to vykolajilo.

A dnes mi vyskočilo video “Vyliečte mozgovú hmlu a dosiahnite duševnú čistotu. ”

Zdroj: neowake.sk

Tak som znova dala do google mozgová hmla a vyskočil mi podrobný článok, čo za týmto všetkým je …pán STRES.

Vplýva na nadobličky, tie zvyšujú produkciu kortizolu, prichádza únava a znižuje sa nám metabolizmus a ten vplýva okrem tela aj na spomalenie mysle. Výsledkom je pomalá detoxikačná a eliminačná činnosť, čo vedie ku kumulácii toxicity vo vnútornom prostredí. A nečisté vnútorné prostredie vedie k nečistej mysli, čo môže byť prezentované ako mozgová hmla, nedostatok jasného a čistého uvažovania a mentálny zmätok. Celý článok nájdete tu.

Je pravda, že tento rok som si toho naložila za troch a stále niečo riešim , tak nečudo, že sa telo začína brániť. Ak nepodnikneme nápravu, problémy sa nabalujú. Začala som piť pupavový čaj, ale ako čítam pridám aj iné bylinky a začnem regenerovať pečeň.

Aj v tomto článku si môžete prečítať niečo o mozgovej hmle a ako s tým pracovať. 🥰

Máte po kovide mozgovú hmlu? Toto je 6 rád

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

 anitraM 💖

2 replies on “Mozgová hmla”

Výborný článok a super rady, ale predsa mi tam niečo chýba……primárna podstata
tých 30 % je duchovná a biologická funkčnosť epifýzy v orgánovej interakcii s funkčnosťou VNO-Jacobsonovho orgánu a GPS v mozgu…..pomôcť môže impulzná apiterapia na báze “orgonu” – W.Reich a účinnosť fytoterapeutických procesov je možné podstatne zvýšiť na báze energetickej hexagonity…tieto možnosti mám teoreticky aj prakticky čiastočne overené a som pripravený na diskusiu prípadne
konzultácie v mojej pyramidálnej pracovni na Liptove som pripravený…Jozef
Za spoluprácu moc ďakujem a prajem veľa zdravia a duševnej pohody…..

Liked by 1 person

Všetko je so všetkým prepojené… 😇 vy používate vašu terminológiu ja si to v preklade v hlave ukladám inak, ale je to tak ako má byť.

Ak sa človek odkloní od svetla, jeho vibrácie poklesnú a je ovládaný strachom, stresuje sa a tak sa postupne telo zanáša. Ak je v tomto bode dlhšie, nápravný proces je oveľa ťažší. Telo signalizuje varované stavy, ktoré si nevšímame. alebo ich aj vidíme, ale starosti vonkajšieho sveta ich zahlcujú…čo je môj prípad.

Preto som nasadila fytoterapiu, užívam tinktúry a keď som vonku na vychádzke zo psíkmi, snažím sa vypnúť a vnímať prírodu.

Treba seba zosúladiť, upokojiť vnútro a byť v prítomnosti.

Pošlite foto vašej pracovne a energeticky sa tam prenesiem. 😎

Ďakujem za podnetný komentár Jožko.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.