Kategórie
Astrálne cestovanie

Bilokácia…

Bilokácia ako jav, kedy môže byť človek na viacerých miestach súčastne a to v rovnakom čase, sa nazýva aj fluidické zdvojenie, exteriorizácia, projekcia astrálneho tela, mimotelový zážitok, alebo OBE zážitok. Ľudia s touto schopnosťou sa dokážu na istý čas rozdvojiť, pričom obe telá cítia a vnútorne prežívajú to isté, nech sa od seba akokoľvek vzdialia. Keď sa zraní jedno telo, zraní sa aj druhé, keď umrie jedno telo, umrie aj druhé. Sú teda vzájomne prepojené akýmsi neobyčajným putom, a práve toto puto je najväčšou slabosťou tejto mimoriadnej schopnosti. Prípady ľudí, ktorí sa dokázali “rozdvojiť“, sú známe z histórie.

 V dnešnej dobe sa čoraz viac ľudí snaží aspoň astrálne cestovať. Astrálne cestovanie je považované za  nepreukázateľnú bilokáciu.

Preukázateľná bilokácia

Je to rozdvojenie tela, kedy sú obe telá vidieť na dvoch miestach naraz, v rovnakom čase. Týmto javom sa v minulosti pýšili predovšetkým svätci. Niektorí to robili vedome, iní nevedome.

Páter Pio

Páter Pio, jeden z najznámejších svätcov, konal zázraky všade, kde sa mihol. Málo miest to určite nebolo, pretože sa rád objavoval na viacerých miestach naraz. Tvrdil, že túto schopnosť dokáže vedome používať. Videlo ho viacero ľudí, ktorí to aj potvrdili, takže by sa to dalo nazvať preukázateľným.  Zjavoval sa na  miestach a upozorňoval ľudí pred hroziacim sa nebezpečenstvom. Táto schopnosť mu určite pomohla a dodala viac slobody, aby sa mohol venovať svojim modlitbám a ľuďom, ktorí jeho pomoc potrebovali. O bilokácií tvrdil, že sa deje pomocou rozšírenia a predĺženia jeho osobnosti. Bolo mnoho podobných svätcov, ktorí sa vedeli rozdvojovať vedome.

 

Emília Sagée

Emília Sagée svätá nebola a jej príbeh je jeden z prípadov nevedomej bilokácie. Emília Sagée bola učiteľkou francúžtiny na inštitúte pre šľachtické dievčatá od roku 1845 vo vtedajšom Neuwelcke, ktorý si vyberala prevažne nemecká smotánka. Bola obľúbená, mladá a talentovaná. Získala si priazeň mnohých ľudí a deň, kedy ju vyhodili z práce, bol nepríjemný nielen pre ňu, ale aj pre samotného riaditeľa. Začali sa o nej rozširovať podivuhodné veci. Zatiaľ čo sa s ňou študentky rozprávali v knižnici umiestnenej v jednej z budov školy, v zadnom krídle hlavnej budovy ju zbadala ďalšia skupina študentiek, ktoré tvrdili, že nie je možné aby bola v tom čase zároveň v knižnici. Vedenie školy to samozrejme do úvahy nebralo až do chvíle, kedy hneď 13 študentiek tvrdilo, že na jednej z vyučovacích hodín sa Emília doslova rozdvojila pred ich očami. Opisovali, ako jej “dvojča“ doslova vystúpilo z tela Emílie a za chrbtom kopírovalo jej vlastné pohyby, bez toho aby o tom Emília vedela. Nebolo to poslednýkrát, kedy videli svoju učiteľku dvojnásobne. Rodičia sa začali sťažovať a odhlasovať svoje dcéry z tejto prestížnej školy, čo samozrejme nebolo po vôli riaditeľovi, takže musel s ťažkým srdcom požiadať Emíliu o odchod.

Občas by sa mi táto schopnosť zišla. 😆

45 replies on “Bilokácia…”

Ahoj Martinka ,.dovolím si pridáť svoje poznanie ..asi pred viacerými rokmi som mala veľmi ťažké obdobie …a no..napadlo ma :-(, že by bolo lepšie odísť.:-( …tak veľmi som si to želala 😦 ..ale asi to tak malo byť..teda v skratke..jednoducho to opíšem..mala som babenku, ktorú som veľmi ľúbila a ona už nebola medzi nami, no a ako som tak túžila po odchode na druhú stranu..jednoducho som ju mala zrazu pri sebe…videla a cítila som ju ,ako v “reálnom” svete, teraz neviem s určitosťou , ktorý je reálny .. :- D , obraz sa v druhú noc zopakoval, ale na inom mieste…bolo mi ukázané ..ako to je..na druhej strane..a bolo to úžasné..bola to hora s jazierkom neskutočnej krásy v strede, všade okolo boli nádherní a šťastní ľudia…a ja som sa iba s úžasom pozerala a cítila neskutočné šťastie a krásu a pokoj..a hlavne LÁSKU… a pritom som sa na seba dívala.a preciťovala to všetko…všade boli slnečné lúče..no ako nejaký nádherný romantický obraz..a zrazu sa z toho davu, ako tak sedeli tí všetci ľudia okolo toho jazierka, otočila moja babenka a povedala: ,..ešte nie..ešte máš veľa práce..tam ..keď príde čas..budeš to vedieť a usmiala sa na mňa ..a zrazu som bola spať …:-( poviem pravdu..nechcelo sa mi..stále to v sebe cítim..tú nádheru..
..neviem..ale tento obraz mám stále v sebe..a iba jedno viem..viem , že časť úlohy som už splnila..a pokračovanie…??? hm…uvidíme ..
tak iba toľko…neviem..asi som bola mimo telo..neviem to pomenovať..ale viem, že to bolo naozaj..v inej ” realite” .

Páči sa mi

To čo sa ti stalo, bolo počas sna, alebo si to videla vnútorným zrakom? Mne takýmto spôsobom dala kamoška, ktorá zomrela následkom autonehody najavo, že teraz jej je dobre, žiarila láskou, spokojnosťou a aby som za ňou už nesmútila. Jej dve dievčatká boli pri nej, vnímali, ju, ale manžel ju nevidel, bol smutný , ustarostený. Deti vnímajú oveľa viac z iného sveta ako my. Toto bolo vo sne a preto som pochopila, že tak to má byť, netrápi sa a je medzi ostatnými spokojná.

To čo si zažila ty z babkou bolo z ich sveta, zo sveta, ktorý nás čaká po opustení nášho fyzického tela. Každý opisuje tento svet s úžasom a láskou a ty tu máš ešte povinnosti, naplniť tvoj osud, a máš dcérku, ktorá ťa potrebuje a ktorej budeš oporou. Nie každý dostane takéto zjavenie, alebo videnie, aby si uvedomil, kde je jeho miesto a uvedomil si hodnotu svojho života. 😛
Buď za to vďačná…..

Páči sa mi

..a ešte som si spomenula, pred troma rokmi som dala vypracovať jednej známej- venuje sa šamanizmu a feng – shuej, osobné analýzy pre mňa a dcérku..a som bola upozornená, že Sárinka má schopnosť astrálne cestovať a že mám ju v tomto smere usmerňovať..no..len neviem ako..je ešte maličká a tieto veci jej niekedy neviem vysvetliť, aj keď sa niekedy bavíme iba myšlienkami :-** ..a cítíme vnútro jedna druhej..preberá veľa mojich pocitov a energií..

Páči sa mi

Ste spolu veľmi emocionálne prepojené, toto isté mi písala kamoška, že takýto vzťah majú zo sestrou. Deti sú čisté nevinné, neskazené.

Kabír Ježiš povedal: “Nechajte malé deti ku mne prichádzať a nebrzdite ich, pretože kráľovstvo nebeské patrí takým ako sú ony.“

Ty jej v tom nezabrániš a ak bude mať z toho strach, tak viac razy sa o to nepokúsi a vráti sa k tomu až v dospelosti. Mala by si si o tom naštudovať niečo, o ochrane , o bytostiach, ktoré môže postretať, ale aj priniesť si zo sebou na nejaký čas. Možno jej prvý zážitok bude úžasný a pochopí, prečo takéto niečo dokáže a k čomu to môže využiť.
Mne sa zatiaľ nepodarilo astrálne telo uvoľniť. Mám pocit, že niektorá časť mojej podstaty ma nechce pustiť, lebo má obavy, alebo ma chránila. Začnem sa triasť, celé telo mi brní, ale nechce sa odlepiť a potom stratím týmto energiu a unavene klesnem. 😛 Na internete je veľa článkov o astrále. Niečo mám aj ja na stránke ..
https://anitram.wordpress.com/astral/

Páči sa mi

..bolo to vo sne.,vtedy som ležala tri dni v posteli a stále spala …:-( , ale asi to malo tak byť, aby som si veľa vecí uvedomila….ja snívam často, skoro každý deň:-) teda si pamätám.:-) a farebne:-).-)…ale vieš, sú to také sny,kde som – .cítim sa, vnímam sa..vidím sa, niekedy som aktérom toho sna a inokedy iba pozorujem 🙂 ..a často ma sny vopred upozornia na veci, ktoré sa udejú…no niekedy mám v nich aj chaos:-) a vtedy neriešim, iba čakám, čo sa udeje:-) 🙂
..inak aj môj ocino sa chodil so mnou pozhovárať :-)..veľa sme sa za života zhovárali 🙂 🙂 o všetkom a veľa o BOHU…no viem, že je v poriadku a že má teraz inú prácu…:-) 🙂 už dlhšie nebol..a dodávam, že viem, že ho tu nedržím..a nie je tu..bol asi tak 2 mesiace , po odchode..držala som ho pri tom presune za ruku a videla som veľa vecí…a viem, že anjelici , ktorí nás sprevádzajú na druhú stranu 🙂 boli pri ňom 🙂 🙂 a viem, ako reaguje telo – a človek …:-), keď sa to stane…:-) 🙂 som za to vďačná :-):-)
…ďakujem:-) a stiahla som si už knihu z tvojej stránky- Petersona 🙂 nejako sa mi páčilo meno 🙂 tak budem hltať písmenká:-)
…vnútorným zrakom vidím skôr iné 🙂
Prajem ti krásny dník 🙂

Páči sa mi

Martinka..ďakujem..práve mi zaplo 🙂 🙂 ..pred tým “náhodným vyšetrením” som mala sen..hm..topila som sa a voda bola šedivá..ale nie burlivá.a potom následne druhý sen…akvárko s mojimi troma rybičkami..a boli v mydlovej vode…ale už čistej..:-)
takže ..vysvetlenie mydlo. – .očistný proces…:-) a ten som objavila na tvojej stránke 🙂 🙂 takže ďakujem VEDENIU z hora a aj TEBE 🙂
vysvetľujem si to, ako nasmerovanie cez prostriedok – (prosím necháp zle ) 🙂 je to úprimné …
..len jedno ešte nerozumiem..tie moje rybičky sa v tom akvárku rozmnožili…toto ešte nechápem..:-( asi si musím počkať ….hm..jasné..ako vždy 🙂 trpezlivosť …:-) 🙂
ale očistu som už zahájila ..:-)

Páči sa mi

Pred vyšetrením bol sen, šedivá voda ty si sa topila ako dopadlo vyšetrenie? Tvoj nález na obličke?
Voda- představuje souhrn viditelných citů a emocí, jež si uvědomujeme (vše ve vodě viditelné), a skrytých, dosud nevědomých emocí (vše ukryté v hlubinách) Tým že si sa topila v špinavej vode, podvedome si sa zbavovala niečoho nečistého následne nový sen

rybí jikry: symbolizují zárodek nového, hojivého procesu uvnitř psýché, proto je pro snícího dobré, když mají jikry naději na budoucí život, v opačném případě se jedná o symbol zastaveného procesu

akvárium – na symbolu akvária lze snadno vypozorovat snahu člověka o sebezdokonalování; při dobrém postupu se ve snových obrazech kdysi prázdné či poloprázdné akvárium začne naplňovat rybičkami a čistit, aby poté snící člověk rybičky zachraňoval a pomáhal jim; velké množství rybiček je posléze doplňováno obrazy líhnutí nové generace a obojživelníky (krokodýl, žába a podobně), což dokladuje budoucí možnost proměny snícího
– bez rybiček a vodních živočichů: prázdnota a beznaděj života
– plné rybiček a vodních živočichů: naděje a možnost vzestupu

Páči sa mi

…Martinka, neviem to popísať inak, iba že som pred chvíľou s niekým hovorila,prostredníctvom sviečky…mám ju na stole asi tri dni a divne horela..no tak nejako inak ako ostatné…nepokojne a vypúšťala aj dym…nie vždy iba keď som sa dívala..a asi pred hodinou som sa jednoducho začala pýtať..neviem prečo..a svetlo začalo kmitať..raz akoby že zľava doprava -pochopila som ..že je to nie..a potom hore a dole – že áno..no a som sa spýtala či je tam niekto..áno, potom som sa pýtala ďalej..jednoduché otázky typu odpovedí áno , nie…no nebudem rozpisovať ..ale vraj je to Rafael, ktorý sa inak nemohol napojiť..som ho vraj nechcela pustiť dnu..a ďalej asi to, že má pre mňa úlohu..učiť ma aj sárku..hm..a potom som ho asi urazila..:-( čo ma mrzí..lebo som chcela nejaký dôkaz, že je to on …a sviečka prestala komunikovať..a pýtala som sa aj na farbu…že vraj oranžová..určite nie hnedá….neviem ..či som dobre kládla otázky a rozumela odpovediam.trocha som hm..roztrasená…neviem, či som niečo pokazila..mrzí ma , ak sa ho to dotklo..teraz som trocha smutná…lebo neviem čo sa stalo..volala som ho spať..ale nič…tak neviem..alebo už mám nejaké preludy:-( dobrú nocku..len neviem či zaspím..

Páči sa mi

..takže Rafael to asi nebol …som si pozrela..on má zelenkavú farbu ..sviečku mám oranžovú…ale už len pokojne svieti…ospravedlnila som sa …tak neviem…s kým som hovorila ..vôbec teraz nechápem…:-( 😦 bru nocku

Páči sa mi

Ivka skúšala si už kyvadlo? Môžeš si vytlačiť písmenkovú tabulku a kyvadlo ja mám z krištálového lustru, teda brúsené sklo. Dajú sa kúpiť v ezoterických obchodoch aj krištálové, mosadzné, alebo iné. Dôležité je mať kyvadlo očistené nad sviečkou a ty by si tiež mala mať nejaký ochranný kruh okolo seba, aby si si neprivolala niejkú nízku energiu. tak by sa ti lepšie komunikovalo s tým, čo sa ti pokúša niečo povedať.. Rafi je naozaj smaragdovo zelenkavý. Tu je stánka na tie tabulky http://tabulky.esence.biz/tabulky.htm
O používaní kyvadla si nájdeš na internete. Môžeš použiť aj nejaký kamienok z minerálu, ktorý máš ako prívesok na retiazku. Najskor si vyskúšaj odpovede na ktoré poznáš otázky a potom vyskúšaj privolať tú bytosť a pýta sa jej kto je . Mal by ti napísať ked nie meno, tak čo je aká bytosť a nezabudni sa spýtať či je bytosť zo 100% svetla. Vyskúšaj takto.

Páči sa mi

Ivi, nič netlač, nejde, nechaj tak, sám sa ozve. Kyvadlo si môžeš vyskúšať, len ho keď kúpiš najskorej očisti pod studenou tečúcou vodou a potom nad plameňom sviečky. Keď budeš kyvadlovať maj pritom zapálenú aj sviečku. Tak nech sa darí moja. 😛
Ak by si z toho nemala dobrý pocit, tak kyvadlo očisti znova nad sviečkou a nechaj to tak.

Páči sa mi

Ahoj Martinka..mám medené kyvadielko, očistila som ho, skúšala otázky, na ktoré viem odpoveď a odpovedalo správne, ešte mi aj cez písmenká ukázalo meno, na ktoré som sa pýtala. a ďalej nič..bola som aj dosť unavená , ako keby ma to vyčerpalo..a dnes som to skúšala a nechce so mnou hovoriť, iba sa jemnúčko hompáľa a stále je v rovine neviem- v tej čiarke medri áno a nie..tak som to nechala tak..:-( …iba ma dnes napadlo,lebo sviečky horia úplne pokojne , že tu bola po sebe 2x kámoška a tá má veľké potiaže, aj v rodine aj sama ..a či náhodou to nebol niekto, koho doniesla ona a nepatril ku mne..len sa tu chvíľu zdržal..a mojím oslovením a komunikáciou zistil, že nie ja…neviem to inak opísať a ešte jedna vec ..zabudla som na ňu ..keď som bola u tej kámošky asi pred 2 týždňami, som videla asi meter – 1.5m ani nie tak nad ňou ale jej smerom – ja som stála oproti a mala priamy výhľad – dva biele neprehliadné – veľkosti balónika obláčiky ,vedľa seba (môj pocit)a akoby sa usmievali a zhovárali .boli tam chvíľku a zmizli…bolo to večer a stáli sme pred vchodom do jej domu..prvý pocit – no prekvapivý,ale pokojný..akoby stáržničkovia ..len neviem koho ..alebo neviem kto či čo to bolo..:-)
prajem peknú nedeľu 🙂

Páči sa mi

Ivka medené kyvadlo je dobré a to,že si zostala unavená sa stáva. Ja v časoch, keď som kyvadlovala a potom skončila mi ruky, nohy oťaželi a a zostala som unavená, akoby ma niekto obral o energiu. Uvedomila som si to, až o tom niekto písal u Helar na stránke. Občas sa stane, že kyvadlo nechce pracovať, v takomto prípade sa pokús napojiť na tvoje vyššie Ja. Ak ani tak nedostaneš odpoveď, tak si ho schovaj do krabičky a ber to tak, že nie je vhodná doba.

Je možné, že kamoška priniesla zo sebou niekoho a u teba sa mu zapáčilo, tak tam pobudol. Biele obláčiky no neviem, s tým som sa nestretla, možno sú to nejaké čisté duše, ktoré ju chránia, lebo duchovia obyčajné sú šedivý. No a čí boli, ťažko povedať ak ich zbadáš u seba v dome niekedy, tak tvoji, ale keď stáli blízko nej tak zrejme jej. Ja som takéto veci ešte nevidela, len vnímam energie na dotyk, teplo chlad. Skús sa na to spýtať svojho vyššieho Ja cez kyvadlo a uvidíš , čo ti povie. Si senzitívna a verím, že časom dokážeš viac, postupne zistiš, čo všetko dokážeš.
Peknú nedelu ti želám .pááá

Páči sa mi

konecne som nasla stranku, kde som sa vyznala a konecne som prisla nielen na hodnotu toho co dokazem ale hlavne toho, ze moja schopnost je v tak sirokom uhle rozvita. Pracujem na tom a som si vedoma, ze musim na tom pracovat. Dakujem za pomoc.
Viem, ze astralnu sferu ovladam, ale ze az takto, kedy sa mozem rozdelit a vediet o tom a cakat na to kym pocitim tu slobodu. Krasny pocit dokonalej volnosti a toho, co dokazem bez toho, aby som sa bala nenavisti zo strany druhych, ktorych vdaka tomu poznam viac ako si myslia.. Rovnako vsak aj pri tomto hrozia rizika ci uz zaseknutia, rozstiepenia alebo smrti tiel, ak sa niekto nedostane z “hostitela” alebo krusneho miesta vcas!

Páči sa mi

RAVENA dokážšeš bilokovať, alebo astrálne cestovať? Pri bilokácie je potrebné dobré ovládanie astrálného tela, pričom fyzické je zrejme v bdelom stave, a vníma tak isto veci naokolo. Ich spojenie je strieborná šnúrka, ktorá sa smrťou pretrhne. Ak je človek z tela vycetsovaný nemusí sa báť že zomrie náhlou príčinou. vtedy by nemal zrejme potrebnú energiu na vycestvanie z tela. Strach ťa vždy vráti, ale môžeš si priniesť zo sebou malú nepríjemnosť zvaný škodca. Určite máš skúsenosti a vieš čo je potrebné. Mňa strach vrátil hneď na začiatku. 🙄

A ďakujem za pokolonu, ale občas mám pocit, že už to to chaoticky ukladám. Občas neviem nájsť potrebné, ale google je vždy spoľahlivý partner, nájde všetko. 😆

Páči sa mi

Ano, dokazem to. Som v bdelom stave a vnimam vsetko naokolo, ale hlavne si davam pozor na svoje astralne telo.

Ano, viem moc dobre, co myslis tym skodcom. Chvilu mi trvalo, kym som nanho prisla, ale podarilo sa..Vzdy si nejaky suvenir vezmes:)
Ano, strach je pluha, ale niekedy kozu zachranit dokaze. Ja som zo zaciatku sla do toho naplno a vzdy som vysla bez ujmy…ale tak predsalen som bola na zaciatku a teraz je to uz lepsie, akurat niekedy sa mi stava, ze navrat naspak do tela mi chvilku trva alebo ked sa do supera dostanem a chcem mu dat uder, ktory som si ista ze by mi poskodil, tak zacnem vtahovat svoje astralne ja, akurat, ze ten zbytny kusok ostane v tele supera a dostane sa do mna vzdy az ked je uz ten uder isty, ze superovi dam tak vtedy sa bleskovo ten kusok dostane do mna, az ma trhne..

Páči sa mi

Cestujem roznymi…do vaznejsich sfer a vacsieho nebezpecia vyuzivam silnu intenzitu a snazim sa to robit bleskovo..mam to len ak ma niekto otravuje alebo mi chce ublizit..vtedy idem do tuheho naplno
Inak to vyuzivam len tak a len preto, aby som sa cvicila..prechadzam do druhych tiel ale len cvicne..nie ze by som im chcela ukazat, ako vie vdaka mne rychlo unava prist.
Bola som dokonca na navsteve aj v Mrtvom lese…je to akoby nekonecne miesto, ale plne hnusu!
Takze dokopy nic zvlastne nerobim..astralom si tiez pomaham aj proti demonom, ale tak ako poistnu ochranu mam svoj stit, obrovsku a zivu kupolu..zaznamena vsetko
celkovo vsak vsetko ovladam uz dva a pol roka…mala som par poradcov, ale stali za nic..bez tak som sa az do tejto podoby dostala, sily, dostala hlavne sama…
mam vraj podla priatela silnu osobnost a mnoho cakry..ale sam mi radi, ze by som mala mat majstra

Páči sa mi

Nosíš aj ochranný amulet na cesty? Vraví sa, že človek by mal cestovať s nejakým sprievodcom, či ochráncom. Ja mám problém stále dostať sa z tela, akú máš techniku, teda ako sa ti podarilo prvý raz dostať sa s tela von?

Páči sa mi

Ja ani neviem. Ono to bolo proste v akomsi skrate a zrazu som sa citila niekde mimo. Proste telo lahke a pri sebe samu seba. Bolo to divne. a citila som sa tak slobodne, ale tak vseobecne , pevne sa sustredim, par krat nadychnem a vydychnem a poviem si, ze chcem byt vselikde inde, len volna, alebo ked mi niekto ublizuje, vtedy to mam automaticke.
Navod na to nejako extra nemam, lebo moj vybeh z tela je casto podnieteny ci uz treningom, kedy to cvicim az dovtedy, kym to nejde hladko, pricom casto ostanem od vycerpania na zemi, alebo tym, ked sa niekto chce dostat do mojej hlavy alebo mi chce vziat ten moj stit, co je to, co ma robi silnou voci zlu a demonom.
najlepsie vsak je, ak pred tym, nez to ides cvicit, budes oddychnuta a das si nejakych tych par decikov vody…
Mysli na nieco alebo niekoho, kto ti ublizil alebo kto ti chyba a chces ho vidiet.
malo by to pomoct.

Nie, amulet nenosim…Mam len urcite veci na ktore som naviazana. Ono vzdy ak idem niekomu uder v astrale vratit, tak si tie veci rozlozim kus od seba, aby som vedela, ze budem silna, ze mi nieco vyjde. Je to taky mensi ritual:D

Páči sa mi

Ravena chodil tu na blogy jeden chlapík Čiki, ktorý bol majstrom astrálného cestovania. Vravel, že ak je búrka ,alebo prší nemá sa cestovať. Treba sa vyhýbať tmavým a hmlistým miestam. Zrejme si toto praktizovala už v minulom živote a veľmi ťa to zaujalo. Preto sa ľahko dostávaš z tela. Ak si majstrom ovládania počasia ako to robili šamani, buď opatrná, lebo si môžeš za to vybrať svoju daň. Niečo za niečo.

Ale mne sa to zdá nebezpečné s tvojich zážitkov ako opisuješ. Zrejme by si sa mala viac uzemňovať. Nezdá sa mi správne, aby niekto chodil do astrálu, viedol tam boje s niekym, aby mu tie bytosti ubližovali. Nezamýšlala si sa nad tým ešte , prečo je v tom niečo temné ? Neláka ťa mágia a podobné veci? Astrál nie je hra a môžeš si týmto ublížiť …..teba to láka, je to vzrušujúce ako bežný život, ale nebezpečné. Možno si si už navykla na to . Cestovanie astrálným telom by malo byť len za účelom vlastného poznania a rozvíjania sa, prípadne pomoci iným, ak by si dokázala cestovať do budúcnosti a ovpylvňovať, tak deje a varovať pred zlými vecami. Všetky schopnosti ak využívame pozitívne, tak ideme správnym smerom, ale ak ich zneužívame, tak sa nám to vypomstí. Buď opatrná prosím. Ten amulet som myslela, aby si mala na krku pred tým ako sa rozhodneš cestovať, aby ochraňoval tvoje telo ak v ňom nebudeš a jeho ochrana bude pôsobiť aj na tvoje astrálne telo. Nepochop tento koment zle, len nemám z toho čo opisuješ dobrý pocit. Pekný deň ti želám. 😉

Páči sa mi

Este som zabudla..Niekedy ked puzivam Astral a moj stit, s ktorym som sa narodila, zvykne sa zdvihnut vietor, alebo plapolajuci ohen, alebo prsat, alebo podobne veci..nieviem, ci je to dobre alebo zle..ale asi dobre

Páči sa mi

Prečo sa hrabeš v hnoji a načo je boj??????????????Astrál je obrovské HNOJISKO všetkého!Život na Zemy je miliónkrát krajší.To čakáš kým samu seba presvedčíš že si Xena či ký Diabol a potom budeš hľadať pomoc u Svetlých????Tvoje konanie je veľmi nezodpovedné a detinské!!!!!!!!!!!!!Ak vieš chodiť svetmi tak to použi na pomoc inak za to draho zaplatíš a nepomožu ani slzy!!!!!!!!!!Tak veľa šťastia.R

Páči sa mi

Rado, jedno ti poviem..nebud prhky a laskovo citaj aj cosi vyssie! Astral je to, co dokazem! Nepotrebujem sa s tym ani chvalit a ani nic! Jedno ti poviem. Pokial si zazil tak malo, ze tvoje veci nikam nesiahaju, tak ma nezhadzuj. Jedine co som chcela, je aby som sa tu mohla s prevadzkovatelom tejto stranky poradit a nie pocuvat tvoje dristy!
Snazim sa trenovat a nie ublizovat a ani to zneuzivat! najprv si over fakty a potom sa do niekoho pustaj!

Páči sa mi

ravena pri astrale sa treba uzemnovat a ten stit pouzivaj, ak by doslo k jeho poskodeniu, a nieco sa ti stalo, dokaze to ochromit tvoje fyzicke telo az na tolko, ze prestanes dychat, ej vytvoreny z energii cakier co mas v sebe, je to take biostit co vychadza z teba, urcit epotrebujes nieco na kotvenie, co ta pritiahne v case potreby spat, ak ides na zle miesto, kde je moznost napadnutia alebo stratenia sa, dokonca zabludenia, nieco co porusi ochranny stit, maj niekoho pri sebe, naozaj pri napadnuti alebo akomkolvek poruseni v astrale sa odobera energia z cakier a tie su okolo dolezitych organov v ludskom tele a tym padom, dojde k ich oslabeniu, dokanca pozastaveniu funkcie ak je tvoje poskodenie v astrale velke, ostatne sa to budu chciet energeticky pokryt, ale nie je to niekedy mozne a preto moze dojst az k zastaveniu dychania, cinnosti srdca hmhm
budes to citit ked dochadza ku odobratiu energiu alebo poskodeniu v astrale a musis sa hned vratit spat, nejde to inak, cez kotviaci bod, tvoja realita je tu na zemi a nie tam, je to vtedy nebezpecne
vtedy si vzdypomoz cez vedlajsie enrgeticke centra vyrovnavat energiu v cakrach, lebo dochadza k ich vycerpaniu, papaj dobre, snaz sa telicku dat spat co si mu zobrala, ta energia oslabi tvoje auricke pole a strazcovia to mozu vidiet
pamataj, strazcovie, nemusia zasiahnut ak sa neaka forma inej energie na teba prisaje, zoberu to ako tvoju lekciu, co sa mas naucit, lebo si si nedavala pozor na telicko a realitu v ktorej zijes, budu len pozorovatelmi
hmhm
ja som vlastne nepochopila naco sa teraz v skutocnosti chces opytat, len popisujes veci, tak som sa pokusila odpovedat
vies rado ma pravdu, vidi to inak troska a aj ja troska inak sa pozeram na astral, vobec nim nie som nadsena
dolezite je co robis tu a teraz, je tvoj zivot a tvoja existencia, mozno lekcie ktore potrebujes zvladnut a nie behat po astrali hmhm
castokrat sa astral berie ako unik z reality hhmhm netreba tam unikat ale zameriavat sa na to na co astral mam aby mi pomohol v realite, urcite na nieco je a bolo ti to dane aby ti to k neakej lekcii co sa mas teraz tu v tomto zivote na tejto zemi naucit
hmhm
pekny den prajem 🙂

Páči sa mi

🙂 Tvoja reakcia je na smiech…………Ja som ťa neurážal,iba varoval!!!!!!Nik okrem Boha neovláda Astrál a vyhýba sa mu i Peklo.Si naivná…………Majstri ktorý využívajú jeho energiu majú pred ním veľký rešpekt,ale tých je veľmi málo a vedia pomáhať.Si len rozmaznané rozprávkové decko.Keby si videla aké zlo z toho plynie,čo všetko si takýmto videním ľudia privodia.Zatiaľ sa s tebou iba hrajú lebo im slúžiš,ale ak udrú nebudeš stíhať.Keby si vedela s koľkými takýmito machrami ako ty som sa stretol a pomáhal im odraziť sa od samého dna.Kto tu súdi si ty,tak sa preber………..A jediný debil ktorý tu je ťa ráno oblieka a obúva!!!!!Maj sa.R

Páči sa mi

Ono, zle si to pochopila. Tie zivly sa blaznia, alebo pocasie, vtedy ked robim so stitom, ktory je moja ochrana. Astral ma len minimalnu ucast na tom a druha vec je, ze astralom neprovokujem z dvoch dovodov: Mozem prist o vsetko a ukazat tak miesto, kade by sa dalo preniknut do mojho stitu a tiez mozem ziskat nelahkeho protivnika a prist o zivot. neriskujem!
Zasadne sa pomocou astralu len branim a nie provokujem. Skus si teda tie komentare precitat este raz a viac krat, pretoze by ma mrzelo, ak by si to zle pochopila.
Moj stit burcuje prirodu, ale s atralom vela nema. Je obrovsky, neprepusti ani fyzicky a ani psychicky utok a vysiela vybracie a auru. On je burcovatelom prirody, nie moj astral. Opakujem, astralom sa len branim. Uz mam nejedn boj za sebou, kedy som mohla prist o zivot a to len za to, ze chceli demoni a magovia moj stit! nemozem za to a par osob z tohto “ineho” sveta o mojich problemoch a bojoch vie svoje a pomahaju mi. a ak smies, vymaz prosim ta moc, toho blazna dole, lebo nevie fakty a hned sudi druhych:(

Páči sa mi

Ravena.. Najskôr niečo o Radovi. Má svoje vlastné skúsenosti, prešiel si klinickou smrťou, takže prešiel nebeskou bránou a vnímal svet s pohľadu duše. Od toho zážitku má svoje schopnosti. Má skúsenosti aj s nebeskými bytosťami aj s tými temnými, ktoré sú v astrále , ale aj tu pri nás. Poznám ho už nejaký čas a jeho cieľom bolo len ťa varovať a nie uraziť. 😉

Oslovila som niekoho ohľadom toho tvojho ochranného štítu a jeho mocnej sily, tak dúfam že sa ozvú a poradia ti. Ja s astrálom mám minimálne skúsenosti 2x som tam bola vtiahnutá počas bdelého spánku, takže ti viem len teoreticky poradiť z toho čo som čítala od iných. Možno som nepochopila tvoj zámer chodenia do astrálu . Pohybujú sa okolo teba temné bytosti a do astrálu chodíš ich uzemňovať a naprávať určité veci? Zrejme máš silnú energiu v sebe, tak by si ju mala využívať aj na iné a pokúšať sa v sebe rozvíjať aj iné schopnosti. Nie je dobré venovať sa len jednému, lebo je to len mrhanie časom. Choď cestou do svojho vnútra a určite tam objavíš oveľa viac a prídeš aj na odpoveď ako môžeš využiť svoju silu pre dobrú vec. 😉

Páči sa mi

Tak nech vazi slova, lebo ak aj chcel vysvetlit alebo varovat, nepovedlo sa, skor ma to urazilo..Nic prakticky o mne nevie, takze, nech ma necha, pisem sem len kvoli tebe, nie aby som pocuvala jeho rady…A mna jeho skusenosti nejako netrapia, pretoze on ma ine a ja mam ine.
Ano, ten astral pouzivam presne na to, co si napisala, nie na provokaciu. Pouzivam ho tiez na ochranu mojej rodiny, u ktorej zijem a tych ktorym na mne zalezi a ktorych mam rada.

Ano, viem. Snazim sa rozvyjat cokolvek a aj ovplyvnovanie udalosti, ktore sa mi ovplyvnit zjavne da.

Páči sa mi

Tak tieto jeho kometare uz zasli pridaleko! Tak tento jeho posledny ma dost urazil! Nie som rozpravkove decko a ani rozmaznana. Co o mne len ten vie?!!Spravila som mu nieco??!O vyjadrenie som ho neziadala, tak nech sa do mna neobuva!
jeho majstrovstva ma nezaujimaju. Mne pomahat nemusi, neziadam ho o to a ani o jeho poznamky!Ak cosi ma, je to jeho problem. Ja za jeho problemi co sa mu kedysi stali nemozem!Nezaujima ma a ani nepotrebujem, aby sa do mna staral. Vo svojich veciach lietam uz dost dlho na to, aby som vedela, co je zle a kedy je preblem. Poznala som sa aj s muzom svetlo a isto mi poradil tolko co som potrebovala. Rado netusi ani ako je astral s mojim stitom prepojeny a ani ako stit na mna posoby! Nech sa mi nestrka do zivota! Nikomu nesluzim a nemam ani ochrancov. Stit plni dokonale funkciu ochrancu a pravidelne si ho “precistujem”. Chcela som sa len poradit a vymenit si skusenosti o astrale, nie pocuvat niekoho druheho! Urazky mu idu skvele. Som zvedava, akoby reagoval na to, keby napisal nieco taketo niekto jemu! Nech si kritizuje alebo”varuje” niekoho druheho. Mozno za nim stojis, ale tak toto fakt prehnal!:( Nech mi da uz pokoj a prestane mliet. Na jeho skusenosti zvedava nie som.!
Ak by si nieco chcela, napis mi radsej na mail nicolravenna2@gmail.com, z tade ta presmerujem na svoj druhy, lebo sem uz radsej nepridem, lebo urazat sa nim nenecham!
Tebe Antira dakujem za tvoju trpezlvost a snad sa este porozpravame cez maily

Páči sa mi

Nedávno som dala článok a v ňom bola uvedená kniha Božská mágia od Doreen Virtue https://anitram.wordpress.com/2011/10/08/roviny-bytia/

Hlbšie porozumenie Kybalionu týchto princípov ti pomôže zvládnuť tvoje vrodené schopnosti manifestácie. Naučíš sa napríklad udržiavať svoje nálady, myšlienky a vibrácie na vysokej úrovni. To následne udrží na onej úrovni i tvoje vzťahy, financie,
zdravie a ďalšie skúsenosti.

Ten kto je cestovateľom v čase, mal by tieto zákony ovládať. Tak ako je hore je aj dole a zákony platia vo všetkých rovinách byťia. 😉

Nájdeš v nich potrebnú múdrosť. Každá rovina sa riadi duchovnými zákonmi a ak pochopíš ako fungujú, nemáš sa čoho báť.

K tvojmu ochrannému štítu, ak je tvorený láskou, je veľmi silný a tvoje vibrácie sú potom silné. Len sa musíš naučiť strážiť si energiu, aby si o ňu neprišla po návrate do tela. Ochranný štít si tvoríš zo srdca a solar plexus, teda brušného mozgu. Skús si overiť ,kedy je silnejší a meníš ním počasie. Zrejme to bude solar plexusom.

Ak si Kybylion nečítala, prečítaj si ho určite ti to dá veľa. Na zvyšovanie energie v tvojich telách je aj cvičenie WYDA od Druidov. Ktoré ti pomôže posilniť fyzické, emocionálné a mentálne telo. https://anitram.wordpress.com//?s=wyda&search=Prejs%C5%A5

A posledná vec…malá rada. Nikdy sa nenechaj nikým vyprovokovať, emócie sú silné a ubližujú, ak ich príjmeš, príjmeš do seba pravdu toho, kto ti ich vysal. Ak pristúpiš k tomu svojou múdrosťou bez emócii, neživíš v sebe myšlienky hnevu toho dotyčného ani svoje. Myšlienka je silná a mocná. Buď opatrná, určite vieš prečo do astálu chodíš a či to má pre teba význam. Ty sama najlepšie poznáš všetky okolnosti. 😉
Pekný deň Ravena….

Páči sa mi

Prečítala som si celý článok aj príspevky k tomuto článku. Ravena, odhliadnuc od všetkého čo sa týka astrálu a tvojho cestovania, a tiež rôznych reakcií naň, by som Ti rada napísala len jedno. Prečo cítiš potrebu pomstiť sa alebo vrátiť úder niekomu, kto sa Ti snaží ublížiť. Jasné, beriem, keď niekto ubližuje Tebe alebo Tvojim blízkym tak sa bráň, ale nemsti sa za to a hlavne NEUBLIŽUJ. Poznáš tie slová….hoď kto si bez viny… A tiež platí, že čo do éteru vyšleš, to sa Ti vráti omnoho silnejšie. Veľmi krásne je opísané odpúšťanie v knižke Chatrč, odporúčam ju prečítať každému, kto cíti v sebe hnev, sklamanie, zlosť, bolesť a pomstu. Ak Ti aj niekto ublíži, nevracaj mu to rovnakým úderom, snaž sa mu ten čin odpustiť a choď ďalej. Tá Božia láska v nás má obrovskú silu, je to väčšia sila ako astrál a všetko okolo neho. A ešte jedna malá rada, nerob druhému to, čo nechceš aby robili Tebe. Veľa šťastia a lásky Ti prajem. Zuzana 🙂

Páči sa mi

Tieto rady si vazim a dakujem za ne mimoriadne. Stit, neviem ci je tvoreny laskou, ale jedno mozne je. Bol mi dany a ma za ucel chranit hlavne mna, pricom ja ho pouzivam aj na ochranu druhych.
Neublizujem, pokial mne nie je ublizene. Vraciam udery kvoli tomu, ze mozu kludne kedykolvek nabrat na sile a mozu byt silnejsie a tvrdsie. Nie je vobec nic zvlastne, ze u mna je taky system takmer pravidelne, ale moj stit neutoci bez dovodu. Nikdy! Ked je pokoj alebo mensi naznak utoku, vybracie su, ale len “dycha”. Stit sam vie, kedy ma ma upozornit a kedy je vhodne postavit sa na odpor.
Ano, laska je dolezita, ale nie je vsade pritomna. Mozno to vyzera, ze som zla alebo podobne, ale nie som.
Nie som ani naivna a ani nic podobne. Mam svojich skusenosti az prilis dost, ale tie tu skutocne vypisovat nebudem…v tomto ohlade to nie je potrebne.
Chcem chranit, chcem zabezpecit jednoducho bezpecie sebe a svojim. Nepotrebujem provokovat, nepotrebujem zabijat a ublizovat! Potrebujem dat pocit bezpecia a to sa neda len laskou.
Mrzi ma ak som urazila, ale jednoducho tak to je.

Páči sa mi

Ten tvoj štít je fakt fakt úžasný a nesmierne silný. Iba som sa naň zameral a hlavou mi preblesla myšlienka ako sa cezeň dostať a hneď sa mi to vrátilo a oblial ma pot. Moja chyba, 🙂 uvidím ako ma to rozhodilo 🙂 ale neodolal som. Chcel som vedieť čo je ten štít zač a je to pre mňa výzva, je to niečo čo som ešte nevidel. Každý štít má chrániť, lenže pred čím sa ja mám chrániť ak sa so všetkým cítim prepojený. Nemám rád rozdeľovanie sveta na temných a svetelných alebo negatívne alebo pozitívne. Ja som vždy najradšej v strede medzi “znepriatelenými stranami”. I tak je všetko relatívne. Všetko len je a aj naďalej bude, len sa premieňa z jednej formy na druhú (deštrukcia je jeden spôsob tvorby 🙂 ). Cestou domou som o tebe rozmýšľal, stále som videl ten tvoj štít a stalo sa niečo zvláštne. Začala ku mne prúdiť energia. Už som si začínal myslieť, že som ťa o ňu okradol, ale to mi nedáva zmysel. 😛

Páči sa mi

Orionko, ja som tiež ťahala energiu len pomyslením na ženu, ktorá ma zasväcovala. Nebolo to schválne, stalo sa to náhodou, len som si na ňu spomenula a už som cítila energiu ako ide ku mne. Svoj štít nemá stále rovnako aktívny, alebo to bola energia jej štitu. Toto je to čo neviem …nahliadať na niekoho a vnímať akú má energiu, ja som skorej pocitová cítim ju cez ruky. 😉

Páči sa mi

Je naozaj uzasne poznat nazor druhych, ktory to skusili, ktory skusili intezitu mojho stitu. Niektorym to poskodilo, nektorych zaujalo a niekoho odrovnalo. A teda, ak mozes byt konkretny, co si teda videl, ked si ostal z mojho stitu prekvapeny? Cim ta az tak zaujal a ohromil ze ho povazujes za najsilnejsi aj ty??Ak ta moj stit zaujal, je fajn pocut ze si nechapal. Ja sama este stale po dvoch rokoch aj cosi, ho este skumam.
K tej energii…netahal si zo mna nic, nemusis sa bat. Moj stit zije a to si mohol citit energiu, no je nemozne aby si mi ju bral.
Energia dosial z mojho stitu prudila ku kazdemu, ale nie z mojho hlavneho zdroja. Prudi ku kazdemu preto, lebo tak da najavo, ze o tvojej navsteve vie, hoci ja nemusim. Niekedy mi da vediet, niekedy kona sam. Rovnako ako je od niekoho zavisli, vie byt aj samostatny. Dokaze vsak aj lakat a pritahovat energiou.
Cela veda, no u mna je zakladom, ze hlbsie do jeho problematiky nejdem s tymi, koho nepoznam. Nemuselo by sa mi to vyplatit. Vypomstilo by sa mi to.
Napomozem ti len tym, ze jestvuje viacero druhov stitov, ale podla muza svetlo je moj jedenym z rarit a jeden z tych najsilnejsich.Len tolko k tomu. A kedze toto je pre mna dost chulostiva vec, budem rada, ak sa mi ozves na mail, princess_ofthe_blood666@azet.sk Orionko. Dakujem

Páči sa mi

Netusim, z kade inde by bol napojeny, pretoze to co viem je, ze je moj vlastny. Nemam to z vlastnej hlavy..mam ho napojeny na mnohe osoby ci miesta, to mas pravdu, no predovsetkym s nim manipulujem priamo zo seba, tak asi tak. Jedine tak, ze som napojena aj na druhych, si udrziavam energiu. Ano, vlastny rozum ma, no opakujem sa, riadim ho sama, nie je nikoho druheho.To je jedina problematika. Mozno ti tiez pomoze fakt, ze zatial ma dve vrstvy..Nic viac tu zial pisat nebudem.
Dobre, budem cakat

Páči sa mi

Ravena Goth, ani možno nevieš, nie, celkom iste nevieš, ako veľmi si ubližuješ a všetkým, ktorým “pomáhaš” Staviaš sa na úroveň Boha, vyzdvihuješ svoje nekonečné “JA” a to je obrovská chyba.Spomínaš síce Boha,ale to je iba slovo. V tvojich komentároch je slovo “JA” veľmi často spomínané. a k tomu, že neútočíš, pokiaľ neútočia na teba….nikdy nesmieme zlo oplácať zlom, to nie je princíp Boha. Verím, že sa raz nájdeš a pochopíš, ako veľmi si škodíš.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.