Kategórie
Sny

Strážny anjel…

Každý máme niekde strážneho anjela. Ja ich mám možno viac… 😛

Jedným je moja dušička, ktorá mi dáva upozornenia a varovné signály. Druhý strážny anjel sa nachádza niekde hore, odkiaľ ma stráži a posiela ku mne bytosti, ktoré sa ma snažia naviesť na správnu cestu. Potom sú to moji priatelia, skutočný priatelia, ktorý sú s vami aj keď o tom neviete …Som vďačná týmto svojim anjelom strážnym, že ich mám a o nich viem…

Vera vďaka za krásny mailík… 😳

5 replies on “Strážny anjel…”

anitraM, nie je zač, aj mňa potešia tvoje mailiky, keď si ich v práci otvorím. 😉 Potom sa ma pýtajú kolegovia, čo sa tak smejem. 🙂 Našťastie sme dobrí kolektív a sme pre každú srandu. Áno, priateľov máme, aj takých, o ktorých nevieme, bola som prekvapená koľko nových priateľov som spoznala za jeden mesiac. 😉 Niekedy s anjelmi to nie je ľahké, ale snažím sa v tom čase si spomenúť na tie príjemné chvíle s nimi.

Páči sa mi

Baby,závidím Vám ale v dobrom tú pohodu na pracovisku.U nás je napätie že sa dá krájať a priateľov tam nemám aspoň takych skutočných.Môj aniel sa musí pri mne riadne natrápiť a za to mu dakujem.

Páči sa mi

Jani , on vie prečo pri tebe je a určite sa pri tebe netrápi… 😆 Určite aj tebe zasvieti slniečko a zahreje ťa na dušičke…. 😛 A deti trápia aj mňa, ale radšej nech trápia, lež by sedel niekde v kúte a ani sa nepohol… 😛
A pohoda v práci…. Treba si to vedieť zorganizovať.. 😆

Páči sa mi

Strážny aniely,su a budu stat vedla vas a davat na vas pozor a pomahat ,aby ste šli bespečne po ceste životom.Stači ich len poprosit a povedat akym smerom idete a čo očavate.Nesebecky a dobre veci vedia zariadit.

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.