Kategórie
Duša

Každý máme svou Cestu. Ale všichni máme stejný cíl.

Pri čítaní knihy od Valerija Sinelnikova ma zaujali tieto myšlienky, a preto ich posúvam ďalej. 😉

222370_440063699390710_423151189_nLáska k Bohu začíná láskou k sobě. Naučte se milovat sebe, milovat bezpodmínečnou láskou. Milovat sebe jako částečku Boha, Vesmíru. Tehdy se vám otevře celý svět. Je to umění, kterému je potřeba se učit. Právě láska k sobě, ne ješitnost a egoizmus. Vždyť pokud miluji sebe jako částečku Boha, budu se v tomto světě chovat stejně ke všemu a ke všem. Ale na prvním místě má být láska k Bohu. Všechno ostatní v tomto světě je jen prostředek pro hromadění této lásky a pro její realizaci

Je třeba se naučit především řídit se vesmírnými zákony, až potom pozemskými. A umění řídit se vesmírnými zákony znamená pociťovat v životě lásku, radost a štěstí. Vzít zodpovědnost do svých rukou místo pocitu viny znamená naučit se ve svém životě volit. Vina a trest nedávají možnost volby. Ale pocit odpovědnosti umožňuje vytvářet nové myšlenky a způsoby chování. Důležité je nejen přestat něco dělat, ale naučit se dělat něco nového, pozitivnějšího než staré.

V podstatě není důležité, pro co se rozhodneme, protože jakákoliv volba v životě je správná, jelikož se uskutečňuje pomocí Vyšší Síly. Není rozumné se obviňovat za nějaký neúspěch a za chyby. Neudělá to z nás lepšího člověka, přinese to ale bolest a ukřivděnost. Každý člověk dělá v určitém okamžiku to, co je v jeho silách a co umí. Každý koná podle svého chápání světa a uvědomělosti. Každý z nás má své předurčení v životě. A není tak důležité, zda jej splníme v tomto životě nebo v následujících. Kdysi jsme zvolili právě tento svět, abychom prošli určitou školou.

Každý máme svou Cestu. Ale všichni máme stejný cíl. Jsme na cestě k němu a toto usilování, tato záhadná síla nás všechny spojuje. Přijměte sebe a mějte se rádi, přijměte a milujte tento svět takový, jaký je. Svou životní cestu lze projít se zlostí, ukřivděností, pocitem viny. A bude to dobrá cesta. Nebude horší než cesta světce. Ale pokud si berete zodpovědnost za používání těchto zhoubných citů, vezměte tedy zodpovědnost za ten zmar, který přitáhnou do vašeho života tyto city. A pak nestojí za to někoho obviňovat: ani sebe, ani své blízké, ani vládu. Je to vaše volba. Navrhuji jinou variantu. Projděte tímto světem s Láskou. Je důležité pochopit, že není lepší než nenávist. Jednoduše Láska je příjemnější prostředek pro poznám vesmírných zákonů.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.