Kategórie
cesta k sebe

Vnímať naladenia duše

cropped-duhove-farby-linky-vlnyJak jste se ve svém fyzickém těle poznávali, pokud jste jako většina našich fyzických přátel, neznáte se doopravdy tak, jak vás známe my. Vidíte svou fyzickou přirozenost – maso, krev a kosti, abychom tak řekli. A zajisté potvrzujeme, že to všechno jste, ale dokonce ještě více než fyzické projevení, které znáte jako vaše tělo, my vás známe jako vaše Vědomí, jako Vibrace a jako prodloužení Energetického proudu Zdroje.

Jste mnohem více Vibrací a Energií, než jste fyzickou Bytostí, kterou rozpoznáváte jako sebe. A jen tehdy, když porozumíte sobě jako Vibrační Bytosti, budete schopni rozpoznat Vibrační Energetické pokračování, kterým opravdu jste. A pouze ve vědomé realizaci toho pokračování, budete schopni naplnit váš opravdový důvod, pro který jste zde v tomto těle, nebo se v tomto procesu opravdově těšit ze sebe samého. Lidé se často cítí dezorientováni, když se pokouší vidět sebe jako Vibraci nebo Energii, protože jsou zvyklí pozorovat pouze fyzické projevy těchto vibrací. Přitom, jak pozorujete váš svět a všechny jeho fyzické vlastnosti, je snadné se nechat vtáhnout do výsledků vibrací… tak, že přestanete vnímat ty vibrace, které jsou odpovědné za tyto výsledky.

Emoce signalizují vaši Nefyzickou relativitu


Vaše fyzické tělo bylo vybaveno s tak precizními a dokonalými vibračními převaděči, že si často neuvědomujete, že je vůbec máte nebo že je používáte k definování vaší fyzické reality, nicméně tohle je svět vibrací a všechno, co vnímáte, je díky vaší schopnosti vibrace interpretovat:

• Vaše oči převádějí vibrace, a proto máte smysl zraku.
• Vaše uši převádějí vibrace, a proto máte smysl sluchu.
• Váš nos převádí vibrace, a proto máte smysl čichu.
• Vaše kůže převádí vibrace, a proto máte smysl citu.
• Váš jazyk převádí vibrace, a proto máte smysl chuti.

Vaše schopnost rozumět spojitosti toho, kdo opravdu jste jako Věčné Nefyzické Bytí (a kdo jste zde ve vašem fyzickém těle), prochází vibračními převaděči, které nazýváte emocemi. Vaše emoce vám v každé chvíli poskytují náznaky vibračního vztahu mezi vaší Nefyzickou částí a vaší částí fyzickou. Pro vás není nic důležitějšího, než tento vztah, a nic nemůže obohatit vaši fyzickou zkušenost více, než porozumění vašim emocím, protože vám říkají vše, co potřebujete vědět o vztahu mezi vaší fyzickou a Nefyzickou částí. Spojení, váš nejpřirozenějšt stav bytí.

S vaším úmyslným záměrem a nějakou praxí budete mít nejenom vědomí o vašem vztahu s vaší Nefyzickou částí, ale s vaší Nefyzickou částí také budete schopni udržovat stálé vibrační nastavení. Tento vědomý stav nazýváme úmyslným nastavením na váš Zdroj Energie…

Umění umožňování.

Je to umění umožňování plnosti toho, kdo jste, abyste mohli být přítomni v tomto mocném okamžiku na Vedoucím okraji. Kdykoli dosáhnete tohoto báječného spojení, cítíte se živějšími; cítíte horlivost, vášeň, lásku, vděčnost, jasnost, životní sílu a nadšení. Jinými slovy, umožňujete si výhodu toho všeho, čím jste se stali, abyste byli přítomni v tomto okamžiku tvoření na Vedoucím okraji.

To je optimální tvůrčí zkušenost: je to optimální vyjádření života a je to váš nejpřirozenější stav bytí. Tudíž tohoto Spojení s tím, Kdo-opravdu-jste, je dosaženo vibračním nastavením. Je to dosažení odpovídajícíh vibračních signálů, abychom tak řekli, což není až tak odlišné od toho, čemu rozumíte, když ladíte knoflíkem vaše rádio, abyste naladili určitou rádiovou frekvenci, a tak mohli uslyšet hudbu vysílanou na konkrétní stanici. Chápete, že jestli chcete slyšet, co je vysíláno na 98.7 FM, musíte naladit váš tuner/přijímač na 98.7 FM. Frekvence musí souhlasit, abyste mohli mít čistý příjem. Ačkoli vaše fyzické tělo není vybaveno speciálním ladícím knoflíkem nebo stupnicí, která by vám oznámila frekvenci, na kteté vysíláte, vaše emoce vám poskytnou rovnocennou informaci. Když věnujete pozornost vašim emocím, doslova cítíte způsob vašeho vibračního naladění se na váš Zdroj.

Esther and Jerry Hicks
MOC A SÍLA PŘESNÉHO ZÁMĚRU

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.