Kategórie
Vedomie

Tvor si realitu vedome…

Menia sa energie, mení sa vnímanie ľudí. Slabší jedinci sa vďaka svojím slúškam života stávajú silnejšími-nachádzajú svoju silu ducha a nechávajú sa ňou viesť. Teším sa z toho, keď mi kamoška Peťa hovorí, čo zažíva, čo pochopila vďaka pozorovaniu seba samej a ako sa pekne posúva. Môj egúšik síce trocha posmutnel, že ja nič nevnímam, lebo som ponorenná do tvorivej energie, ktorá ma naplňuje spokojnosťou, ale všetko je tak, ako má byť.

Nedávno som v jednom príspevku počula vyjadrenie niekoho, že mu nevadí, že sa niekto posúva rýchlejšie, alebo že je niekto duchovne vyššie…lebo to tak nejako má byť a súznela som s ním. Každy si niečo vzájomne odovzdáme v rovine, v ktorej nám chýba isté zrnko poznania, aby sme videli obraz seba samého z iného uhľa a niečo pochopili.

Viac ľudí vníma okolo seba akúsi ochranu,  či clonu, ktorá im zabezpečuje, že sa ich veci z vonka nedotýkajú. Môžno je potrebná pre niekoho, aby videli hranicu toho, čo ich ohrozovalo a dávali tomu energiu a majú vidieť, kde sú oni a ich skutočná bytostná podstata a kde sa nechajú vtiahnuť svojiom strachom a reagujú naň. Pre niečo to je…akási pomocná barlička z vyššieho sveta.

Včera som skúšala pozornosťou byť mimo telo …neviem ,či to bolo v rovine korunnej čakre, ale cítila som, ako sa mi viac otvára srdcová čakra, bolesťou uzavretá..citila som svoje zranenia, trápenie ako sa pomaly uvoľnuje a prichádza iný stav-oslobodenie…. vnímala som krásu stvoreného a v tomto stave pozerala na svet a prišlo mi nádherne…žiadne  strachy…obavy.

Pochopila som, že je to o nás, akými vibráciami žijeme a kam sa necháme vtiahnuť. Nedávno som počula v rozhovore , že už je viac ľudí tvorcov, ktorý si tvoria svoju realitu a žijú ňou a prišlo mi to ako súznenie, že o tom je toto obdobie. Vedomé tvorenie si svojho života a toho, čo v ňom chceme mať a zažívať.

Nech Vás sila ducha sprevádza cestou srdca k poznaniu seba samého a skutočnosti .

anitraM

Zdroj videa : Motiworld

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.