Kategórie
Duša

Dôvody pre inkarnáciu…

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt inkarnacia duše

Mailom som dostala odkaz na tento článok. Po prečítaní sa mi ukazuje, koľkým ľuďom sa vnútorne otvorili situácie z minulých životov a vďaka nim pochopili svoje vzťahy, postoje a prečo riešia také problémy vo svojom živote…pochopili, že ich život má hlbší zmysel. Náše bytie  je ako jedna lína..na jednej strane telo odkladáme, ale prenášame si tú istú osobnosť do ďalšej inkarnácie, na ktorej máme popracovať s určeným plánom…v prítomnosti žijeme svoj život podľa EGA, alebo duševných vnemov a na druhej strane sa nám plánuje to, čím sme žili a ako sme konáli. Stále sme tvorcovia…no nik nás nesúdi, to len my sami, aby sme sa mohli priblížiť čo najviac k Bohu a stať sa tak znova čistými a dokonalými bytosťami svetla.

Šest základních příčin příchodu duše na svět v lidské inkarnaci

Dříve nebo později, v mladším nebo starším věku se většina lidí zamýšlí nad smyslem života. Tento pojem je daleko obsáhlejší, než by se mohlo zdát na první pohled. Lidská bytost je stvoření o mnoha rozměrech…

Na úrovni lidského vědomí je schopen nějak si definovat smysl života každý z nás, i když to někdy nebývá jednoduché. Avšak zamyslíme-li se nad smyslem života na úrovni duše, která se na Zemi objeví v lidském těle, můžeme zjistit opravdu zajímavé věci.

Je možné určit základní příčiny lidského ztělesnění duše, společné pro všechny, nebo pro téměř všechny duše:

 • Splnění přání
 • Růst a rozvoj
 • Opakování
 • Kompenzace
 • Odplata
 • Služba
 1. Splnění přání

Jedno ze směřování duše, které bylo její součástí už v duchovním světě, ještě před započetím nekonečného řetězce reinkarnací.

Po dobu života v lidském těle se duši buď podaří svá přání splnit, nebo je přenáší dál, do dalších životů. Jsou však už silnější a neodbytná.

Některá přání vedoucí duši k lidskému ztělesnění:

 • pociťovat rozkoš
 • moci se vyjádřit
 • poznávat
 • růst
 • mít vztah
 1. Růst a rozvoj

Duše se vyvíjí. Jak se jí na Zemi dostává různých lekcí a poučení, hromadí zkušenosti a stává se moudřejší. Především to znamená, že v žádné situaci, ať špatné nebo dobré, nesmí zapomínat na svou věčnou hodnotu. Musíme chápat, že nepříjemnosti nám nejsou dány, abychom trpěli, ale kvůli hodnotě perel moudrosti, které nalézáme cestou. Je to dar, kterého se nám dostává, pokud dokážeme uvědoměle prožít své bolestné pocity a emoce a zbavit se jich.

 1. Opakování

Úsilí duše se může opakovat od ztělesnění ke ztělesnění. Někdy si chce zopakovat příjemnou zkušenost, například opravdovou lásku, jindy realizovat svůj talent. Někdy se však stává i to, že duše opakují i méně příjemné věci: těžké časy, negativní okolnosti. Důvodem je, že v období osobních tragédií a katastrof duše utrpí velmi silný emocionální úder. Je nucena prožívat podobnou zkušenost znovu a znovu, dokud se z něj nevyléčí.

 1. Kompenzace

Dochází k ní tehdy, když velmi silné zážitky v jednom životě vyvolávají nepřiměřenou reakci ve druhém. Tehdy zacházíme příliš daleko směrem zpět a pokoušíme se energii minulých prožitků obrátit. Podobná kompenzace bývá natolik silná, že se stává zdrojem zážitků zcela opačných těm v minulém životě.

 

 1. Odplata

Stejně jako kompenzace je energetickým kyvadlem, které se houpe od jednoho krajního bodu ke druhému. Rozdíl spočívá v následujícím: jestliže kompenzace je obrácením energetické zkušenosti, pak odplata je vrácením vaší vlastní energie. Odplata nicméně není trest; prostě jen předem energeticky platíte za chyby minulosti – v budoucích životech s vámi bude zacházeno tak, jak vy teď zacházíte s jinými.

 1. Služba

Upřímné přání konat dobro pro sebe i jiné. Jeden z nejvyšších projevů lásky. Upřímná služba vyzařuje velmi vysoké vibrace. Není-li vaše služba upřímná a pomáháte jiným jenom z pýchy, strachu nebo konformismu, vibrace vašeho dobrého skutku budou zakaleny negativitou. To se může stát příčinou nepříznivé karmy. Služba s čistými úmysly je jedním z nejvyšších cílů lidského ztělesnění duše. Láska k sobě i jiným zvýší vaše vibrace, pomůže vám žít v duševní rovnováze a jít cestou služby plynoucí ze srdce. Duše má své touhy a popírat je nemá smysl.

I když se ve své hlubinné motivaci nevyznáte, ovlivňuje vaše jednání a váš život. Pokud se vědomé úsilí shoduje s opravdovými potřebami a přáními, dějí se zázraky. Následujte své city, protože jimi k vám promlouvá duše.

Zdroj: Astroplus.cz

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.