Kategórie
Civilizácie

9. Mayské znamenie – červený magnetický mesiac…

Ivetka ma dnes inšpirovala a písala o Mayoch. Na internete nájdete popísané veľa o nich a ich univerzálnom kalendáre. Do článku dala link na stránku, kde si môžete po vložení dátumu zistiť aké mesačné znamenie ste podľa Mayskeho kalendára. Postupne sa programom preklikáte a dozviete sa viac. 😛

V kalendári sú vlastne zobrazené hieroglify, ktoré znázorňujú cykly solárneho roka – haab (365 dní ).Slnečný preto, lebo celých 365 dní sa otáča okolo Slnka.  A roku Posvätného – Tzolki (260 dní ). Mesačný, pretože plynie cez 12 mesačných cyklov po 28 dní.

13 mesačný kalendár je oveľa viac, ako kalendár, lebo je skutočným premiestnením Matrice a obsahuje mnoho stupňov informácii. Mayovia verili, že sa Zem dostane pod vplyv možnej kozmickej energie, ktorá planétu očistí od zla a zmení naše vedomie a vnímanie sveta. Ale upozorňujú, kým sa Zem očistí, budú doprevádzať „katastrofy“ transformácie, ktoré zasiahnu do života ľudí. Prechod sveta do vyšších vibrácií, nie úplný koniec sveta. Pre Mayov, prichádza len zmena Slnka, zmena cyklu Slnka. Nie je to prvý krát, čo k tomu dochádza, ani nie posledný. Takže pre nás je čas zmeny.

13 mesačný kalendár vás uvádza do synchronizovaného poriadku. Toto je štvrto-dimenzionálny poriadok času a skutočnosti, v ktorom je synchronizácia každodennou normou. Synchronizovaný poriadok predstavuje nové vedomosti pre našu planétu, potrebné vedomosti. Ak zmeníme samých seba a naše prostredie tak  vstúpime do súladu harmónie s našou miestnou hviezdou Slnkom, ktoré sa teraz prudko vyvíja do jeho nasledujúceho usporiadania. Keď sa naučí jazyk týchto podpisov : pečať, tón, farba atď, potom s na ceste zmeniť svoje pociťovanie /ponímanie/ a získať nové povedomie.

13 mesačný kalendár je nám daný, ako najjednoduchší a najľahší spôsob splnenia a úspešného zavŕšenia, nasledovného vývinového usporiadania. Toto je skutočne prirodzený synchronizovaný poriadok, je to vesmír – skutočná stavba, ktorá drží vesmír po kope.

V 13 Mesačný kalendár existuje 20 pečatí a 13 tónov. 

Pri poznaní 13 vesmírnych galaktických tónov a 20 slnečných pečatí budeme schopní objavovať /prebádať/ hlbší stupeň nového času. 13 galaktických tónov uvádza pôvodné vzorky žiarivej energie. Čísla môžu byť myslené, ako vlnové pulzy, ktoré sú podobné pulzovaniu rádiových /bezdrôtových/ vĺn.

20 slnečnych pečatí predstavuje cykly, možnosti frekvenčného rozsahu pre transformáciu, alebo evolúciu, ktorá môže prekonať každý z týchto rádiových pulzov, /kmitov/. Nachádzajú sa tu tri kľúčové slová pre každý z 13 galaktichých tónov a 20 slnečných pečatí, ktoré slúžia, ako Štartovacia rampa pre odkaz samého seba a dáva nám vzrušujúce šošovky, aby sme posudzovali samých seba a cez náš svet.

Každá pečať má svoj symbol galaktickú notáciu.

Každý človek je v jednom z piatich rôznych rodín Krajín podľa kódu čísla pečate.

Mayovia používajú jedno slovo pre slnko a deň – KIN. 1 Kin = 1 deň.

Existuje  20 názvov a ide o už známe slnečné pečate.   Každý symbol je súčastne prítomný aj v ostatných slnečných symbolov. A všetky sú súčasťou veľkého celku. Každý znak slnečná pečať reprezentuje zvláštnosť celku a odkazuje na jej mnohtvárnosť.

Mayovia hovoria : je dôležitejšie sa spojiť s významom dňa v sebe a môžeme nechať rozznieť strunu, ktorú sme si doteraz nemuseli všimnúť. Ak v nás kmitá všetkých 20 symbolov, sme schopný byť v súlade s vesmírom a všetkým čo okolo nás existuje.

Pečať číselnými kódmi sa rozoberá do piatich matematických sad. Každá sada je určená počtom bodov, ktoré obsahuje.

Ja mám 9-ku a v Galaktickej notácii 9 písaná s 1 tyčou a 4 bodkami.

To znamená, že som súčasťou štyroch – dot rodiny.

Každý z nás má v svojom živote prorokovanú 52-ročnú cestu osudu, ktorá je rozdelená do 4 rôznych farieb cyklov, alebo do 13 tonových cyklov.

Vedieť, kde ste vo svojej cesty osudu nachádzate vám môže pomôcť vidieť zreteľné cykly vo vašom živote. 20 slnečných znakom a 13 tónov  sú  mapou našej krajiny a umožňujú nám jasnú orientáciu. V priebehu 20 dní Mayského kalendára prejdeme všetkými znameniami všetkými štyrmi rovinami. Spojíme sa s tými i najvnútornejšími realitami nášho „JA“

Vďaka neustálemu opakovaniu si dokážeme vytvoriť nové vedomie o čase a realite. Ja som napríklad v 1. roku svojho života dostala 2 sprievodcov na ceste svojho osudu. Som magický červený mesiac a po prečítaní jeho charakteristiky, mi veľa vecí sedí, ktoré súvisia aj s mojou cestou duchovným zameraním sa, spojením so svojim vnútorným Ja a rozvíjaním svojich schopností. A tá 9-ka, ktorá sa so mnou spája nie je náhodná. 9. bola Bosorka, 9. je číslo duše a číslo 9. som ako magnetický červený mesiac….. Ak vás zaujíma viac aké mesačné znamenie ste podľa Mayského kalendára, stačí si jeho názov vygoogliť preložiť a dozviete sa veľa o sebe… 😛

Červený Mesiac je vaša vedomé Ja – kto ste a kým ste stále boli.

Červený Mesiac je kozmické semeno prebudeného vedomia. Konzumujte ho ako ovocie a nechajte jeho plody vyrásť vo vás. Nachádzate sa na ceste hľadania svojich spomienok minulosti. Ak pracujete s energiou červeného Mesiaca s jasným vedomím a pozornosťou, bude stav prebudenej spomienky prirodzenosťou  plodu vo vás. Spomienka znamená mať priamy prístup k rozšírenej prítomnosť skrze vlastné vnímanie jednoty. Spomienka je vaše uznanie, väčší vzor a pripojenie k nemu, ktoré je často uľahčené prostredníctvom snov, umenia, hudbou, farbami a kreatívitou.  Ak sústredíte svoju pozornosť počas  meditovania na červený mesiac a budete dostávať pomoc so svojich spomienok na prežité životy a nadobudnutou múdrosťou duše.

Mesiac je tiež červený maják alebo vysielacia stanica. Ako náhle otvoríte cestu k minulosti duše stanete sa majákom a prijímač pre kozmické vedomie. Toto oznámenie vytvára postupné otváranie tretieho oka. Vzhľadom k tomu, že oko sa otvorí a vaša komunikácia sa stáva jemnejšia, všimnete si ďalšie znamenie, signály a porozumenia, ktoré prichádzajú  k vám. To všetko sú pre váš rast a vývoj  v systéme spätné väzby, z ktorého môžete získať prehľad o ceste.

Číslo pre červený mesiac je 9, čo symbolizuje opakovanie veľkých cyklov. Príkladom takého to opakovanie je periodický návrat majstra učiteľa pomôcť prebudiť ľudské bytosti na Zemi. Deväť je počet pre Quetzalcoatl, Budha a Kristus. Červený Mesiac je symbolom pre skvelých učiteľov, ktorí prišli  pomôcť šíriť univerzálnu múdrosť ľudstva, stelesniť a prebudiť stav vedomia duše, ktoré je prístupné pre všetkých.

Takýto učitelia slúži ako spojenie s božstvom a dali prísľub k seba zdokonaľovaniu.

Sňať závoj zabudnutia.

Staňte sa majákom prebudeného vedomia. Ako náhle otvoríte svoje spomienky, budete voľne prijímať božské vedonmie. Spojíte sa s ostatnými, ktorí podporujú svoje najúplnejšie vyjadrenie.

Mesiac je červený, tak isto aj farba Vyššieho Ja a vášho sprievodcu.

Harmonická múdrosť obsiahnutá v červenom mesiaci je modulácia, harmonický prechod z jedného kľúča k inému. Toto je vnímané ako pohyb a zmeny prostredníctvom prírodných zákonov rastu. Červený mesiac predstavuje prechod do nového kľúča, alebo režimu. Ak chcete posunúť kľúče alebo tonalitu vo svojom živote, teda zharmonizovať si ho, pohybujte sa a dôverujte vlastným procesom v tele. Dokonca aj disonancia vytvorí odpor voči zmenám a ukáže vám , kde máte na čom pracovať.

Použitím nového kľúča, alebo tonalitou vytváte harmonický posun, ktorý vás prirodzene presunie do inej rezonancie. Prostredníctvom toho dochádza k vyššej rezonancie,  komunikácia zriaduje presun k ďalšej oktáve archetypálnej energie.  Takpovediac červený mesiac je ako prenosná stanica informácii komunikačných zariadení pre vyššie rezonancie. Keď sa toto oznámenie plne implementuje, je možné komunikovať v rezonancii s žltým  bojovníkom. Je presne o jednu oktávu, alebo osem archetypov  od Červeného mesiaca, čo predstavuje komunikáciu s kozmickým vedomím.

Základom je prebudenie tvojho svetelného tela, tela vytvoreného z rozšírenia medzihviezdneho svetla v každej bunke. Tento subjekt existuje aj mimo čas a priestor a je schopný po skúsenostiach slobodne komunikovať s inými rozmermi a časy. Jedná sa o rezonančný orgán v rámci tých, ktoré Jose Arguelles volá Sluha-Warriors: “tí ľudia, ktorí plne realizujú svoj sen svetelného tela vo vnútri fyzického tela, pochopili obvody ľudského organizmu – ktorý využíva svetelné telo k navigácii elektromagnetickej vody, ktoré nazývame vesmírom. “

Viac o Red Magnetic Moon sa dočítate na tejto stránke.

Odkazy :

on-line Tzolkin

Maysky-kalendar

http://www.spacestationplaza.net/calendar.php

Mesačné znamnie

http://svetlovlaska.webnode.cz/energie-dne/energie-dnu/

http://svetlovlaska.webnode.cz/energie-dne/mayska-duchovni-podstata/

Red Galaktik Dragon

Red Galactic Earth

White Solar World-Bridger

White Resonant Mirror

White Spectral Dog

Yellow Galactic Star

Yellow Spectral Star

Yellow Crystal Sun

Yellow Cosmic Human

Blue Cosmic Storm

Blue Self-Existing Monkey

Blue Self-Existing Night

Blue Electric Night

4 replies on “9. Mayské znamenie – červený magnetický mesiac…”

martinka ja ked pridem k tebe, tak to je akoby ma nieco koplo, fakt a hovorim si, boooze musim si to precitat, lebo je to velmi dobre, tato zienka vie, co dusicky potrebuju 🙂
toto je na viackrat precitat a je to zamotane ako vsetko xiixixix
ale stoji to za to ako vsetky tvoje clanocky :-))))

Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.