Kategórie
Energia Život sám o sebe

Základní princípy nulového stavu…

download

1.Netušíte, co se skutečně děje.

Nemůžete si uvědomovat všechno, co se děje kolem vás, ať již vědomě či nevědomě. Vaše tělo a vaše mysl se právě teď řídi samy a bez účasti vaší vědomé mysli. Ve vzduchu je mnoho neviditelných signálú, od radiových vln po myšlenkové formy, které si vúbec neuvědomujete. Přesto právě teď spoluvytváříte svou vlastní realitu, ale děje se to nevědomě, bez vašeho vědomého poznání nebo ovládání. Proto můžete myslet pozitivně celý život a přesto být na mizině. Vaše vědomá mysl není ten, kdo tvoří.

2. Nemáte nad vším kontrolu.

Je zřejmé, že pokud nevíte o všem, co se děje, nemúžete to ani ovládat. Ego vám namlouvá, že svět bude tancovat podle toho, jak budete pískat. Vzhledem k tornu, že ego samo nevidí mnoho z toho, co se právě teď ve světě děje, není moudré nechat ho rozhodovat o tom, co je pro vás nejlepší. Múžete si vybrat, nikoliv řídit. Múžete používat svou vědomou mysl, aby si vybrala, co byste chtěli zažít. Ale uskutečnění nebo neuskutečnění vašich představ musíte nechat volný prúběh.

3.Klíčem je odevzdání.

Máte moc vyléčit, cokoli vám vstoupí do cesty. Vše, co vám vstoupí do života, může být léčeno, ať se to k vám dostalo jakýmkoli zpusobem. Hypotéza je, že když to dokážete cítit, dokážete to i vyléčit. Pokud něco vidíte u někoho jiného a ruší vás to, je na vás, abyste to vyléčili. Oprah prý jednou řekla: “Když něco vidíte, už to máte.” Možná netušíte proč a jak se to dostalo do vašeho života, ale mužete to nechat být, protože si to nyní uvědomujete. Čím více léčíte to, co se před vámi objevt tím více je vám zřejmé, co máte zhmotnit, protože začnete uvolňovat nahromaděnou energii a používat ji na něco jiného.

4. Jste stoprocentně zodpovědni za vše, co prožíváte.

To, co se vám v životě stane, není vaše vina, ale vaše zodpovědnost. Koncept osobní zodpovědnosti přesahuje vše, co říkáte, děláte nebo si myslíte. Patří sem i to, co říkají, dělají nebo si myslí druzí a objeví se to ve vašem životě. Když přijmete úplnou zodpovědnost za vše, co se objeví ve vašem životě, pak se vás týkají všeclmy problémy druhých lidí, kteří vás vyhledají. Tato skutečnost se váže ke třetímu principu, který říká, že cokoli potkáte, mužete uzdravit. Jinými slovy, za svou současnou situaci nemůžete vinit nikoho a nic. Jediné, co můžete udělat, je převzít za ni zodpovědnost, přijmout ji a milovat ji. Čím více léčíte to, co se děje, o to více se ladíte na Zdroj.

5. Slovíčka “Miluji tě” jsou vaší vstopenkou do nulového stavu.

Lístkem, který vás opravňuje ke vstupu do stavu neuvěřitelného klidu a míru a jenž vás od léčení přivádí ke zhmotnění, je stručná věta “Miluji tě.” Když ji vyslovujete k Božství, očišťuje všechno ve vás, abyste mohli zažívat zázrak přítomného okamžiku – svět bez hranic. Podstata je milovat vše. Milujte nadbytek tuku, závislost, problematické dítě, souseda, partnera- to vše milujte. Láska přetváří nahromaděnou energii a uvolňuje ji. VysIovenÍnl slúvek “Miluji tě” otevíráte bránu k proži tí Božství.

6. Inspirace je důležitější než záměr.

Záměr je hříčka mysli, zato inspirace je pokynem Božství. Jednou přijde chvíle, kdy se odevzdáte a místo žadonění a čekání začnete naslouchat. ZámĚr je snaha o řízení života založeného na omezujícím pohledu ega. Inspirace je jednání podle poselství přijatého od Božství. Záměr funguje a přináší výsledkYf zatímco inspirace funguje a přináší zázraky. Čemu dáte přednost?

Z knihy svet bez hraníc Joe Vítale, lhaleakala Hew Len, PhD. 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.