Kategórie
Energia

Meditácia k jarnej rovnodennosti s Karaimi

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na živou on-line meditaci u příležitosti Jarní rovnodennosti 20. 03. 2022 od 20:00.

ONLINE MEDITACE JARNÍ ROVNODENNOST 20. 3. 2022 ve 20:00
VÍCE INFORMACÍ
Jarní rovnodennost je zásadním dnem vyrovnání a srovnání se uvnitř nás, kdy se naše vnitřní rozhodnutí rodí do reality, a manifestace v tento den je velmi umocněná silnou expanzívní energií začátku. Světlo a temnota se setkávají v rovnocenné síle a z jejich střetnutí vzlétávají jiskry, které přidávají světlu na síle a ohňový element dál vše směřuje až k vrcholu léta, kterým je letní Slunovrat. Zvedá se velmi intenzivní světelná kosmická vlna a otevírá novou etapu roku do plodné tvořivé síly transformace, která přinese mnoho změn na nejhlubší osobní úrovni.

Čím více světla přichází, tím více je třeba mít jasnost a zaměření a je podstatná hlavně síla našeho ducha, která se teď vyvíjí v tom nejhlubším bodě ticha vnitřního prostoru v absolutním zastavení a zklidnění. 


Vytváří se tím otevřené pole k růstu vůle, která se stává nadosobní a je skutečným pohonem radosti, sebepřijetí a lásky k životu samému.
Potřebujeme znovu nalézt, co jsme již zapomněli – posvátný VZTAH našich předků k silám tvoření.

 
Je třeba se oddělit od nepodstatného a iluze zbytečných potřeb, obrátit se hluboce do sebe sama, naslouchat a opouštět staré příběhy co duše v nás hovoří, které už dožily v minulosti a my je stálou pozorností oživujeme, což odebírá vzácnou energii, kterou teď potřebujeme maximálně koncentrovat k pozdějšímu zaměření.


 … jediné co zůstává je LÁSKA …   Energie přichází po uvolnění, vyčištění se a srovnání, pak se velký duch může nalévat a transformovat nás uvnitř, měnit náš pohled a reakce na realitu, kterou utváříme..


MEDICÍNOU JE LÁSKA
 Sladíme se s planetou Zemí, vesmírem a celou existencí, která nám v bodě zlomu připomíná, že jsme její součástí, vždy jsme byli a že se s námi počítá.
 Budeme pracovat tak, abychom cítili, věděli a mohli konat.
Jsme podporováni a chráněni.
Nikdo nejde sám.

CHCI SE PŘIPOJIT
S láskou a vděčností

TÝM AMEERA

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.