Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt knihy gif

Nie som zberateľ kníh, vždy si ich rada prečítam a posuniem ďalej, či podarujem. Moja mama rada čítala a teraz má kvantum kníh, ktoré už ani do knižnice nechcú a nevie , čo s nimi. Preto mám radšej knihy v PDF verzii, ktoré mám uložené v PC, nezaberajú miesto a ani na ne nepadá prach. 😀  Rozhodla som sa ponúknuť  svoje  knihy pre tých, komu by poslúžili. 😀

Jak získavat informace z jemnohmotného svět

 

Knihu som si kúpila, keď ma silno lákal jemnohmotný svet, v období, kedy som komunikovala s bytosťami pri mne, ktoré som si kyvadlovaním pritiahla. V knihe autor opisuje ,ako si môžete pomocou kyvadla , virgule pritiahnuť rôzne bytosti, ale aj overiť si soprávnosť toho, čo vám bolo zdelené. Ako sa chrániť pred negatívnou energiou, správne komunikovať s bytosťami z tohoto sveta.  Dávala som z nej aj článok. 

Cena …4€+ poštovné

Cesta do minulých životov…Život pred životom

Obal knihy Cesty do minulých životov... Život pred životom

Táto kniha je moja archívna, bola vydaná v roku 1992. Raymond Moody sa sám v roku 1986 nechal  uviesť do hlbokého hypnotického tranzu., kde videl svojich 9 minulých životov. V snahe to všetko pochopiť, začal robiť rozsiahly výskum o reinkarnácii. Napísal veľa kníh, kde rozoberá stavy svojich pacientov, ale aj prínosy týchto ciest do minulosti.  Na blog som dala video z jeho posledného stretnutia v Čechách. Kniha je v dobrom stave.

Cena …3€+ poštovné

 

Kybalion

Kybalion bola asi moja prvá duchovná kniha, ktorú som si po hypnóze kúpila. Obsahuje 7 hermetických zákonov, ktoré vychádzajú z hermetického starodávného učenia. Dávala som z knihy článok v skratke o hermetických zákonoch.

Cena …4€+ poštovné…PREDANÁ

Minulé životy vzorce duše

   Aj o tejto knihe som písala článok. Poslúžila mi a rozhodla som sa ju posunúť ďalej. V knihe nájdete, s akými vzorcami prichádzate na tento svet. Ako ste nasmerovaný, čo vám ukazuje Čierna luna v znameniach,  v domoch, čo Pluto, Saturn…a iné.

Cena …4€+ poštovné

Akašické záznamy

Túto knihu som prečítala celú, páčila sa mi, ale nikdy som nemala odvahu otvárať Akašické záznamy a pracovať s nimi. Časom sa mi určité veci otvorili a ukázali  samé , aké v skutočnosti boli. Písala som o nej v tomto článku.

Cena …4€+ poštovné…PREDANÁ

Cesta sebarealizácie

 Šrí Šrímad: Cesta sebarealizácieTáto kniha sa ku mne dostala náhodne. Raz ma zastavil mladý muž a ponúkal 2 knihy s tým, že budú robiť cez víkend nejaké stretnutie s prednáškami o sebarozvoji, duchovných praktikách, jogy a spoja to s predajom kníh. On sám vraj bol mníchom 10 rokov . Nechala sa ukecať a knihu si vzala za symbolickú cenu.  Ponúkam ju pre niekoho iného. Cesta sebarealizácie odhaľuje tajomstvo vlastného ja, prírody, vesmíru i Najvyššieho Ja prítomného vo všetkom. Autor v tridsiatich dvoch fascinujúcich esejach, prednáškach a rozhovoroch pútavou formou vysvetľuje, ako nám védska literatúra a meditácia prostredníctvom transcendentálneho zvuku môžu pomôcť vyriešiť naše osobné a sociálne problémy a dosiahnuť mier a šťastie.

Cena …4€+ poštovné

Ak má niekto knihy od Detzlera na predaj, nech sa ozve…sú nedostupné a niekto by si ich rád prečítal a pracoval s nimi. Ďakujem.

Súvisiace: Knihy na predaj aj v AJ