Kategórie
knihy

Ďalšie knihy na predaj…

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt knihy gif

Nie som zberateľ kníh, vždy si ich rada prečítam a posuniem ďalej, či podarujem. Moja mama rada čítala a teraz má kvantum kníh, ktoré už ani do knižnice nechcú a nevie , čo s nimi. Preto mám radšej knihy v PDF verzii, ktoré mám uložené v PC, nezaberajú miesto a ani na ne nepadá prach. 😀  Rozhodla som sa ponúknuť  svoje  knihy pre tých, komu by poslúžili. 😀

Jak získavat informace z jemnohmotného svět

 

Knihu som si kúpila, keď ma silno lákal jemnohmotný svet, v období, kedy som komunikovala s bytosťami pri mne, ktoré som si kyvadlovaním pritiahla. V knihe autor opisuje ,ako si môžete pomocou kyvadla , virgule pritiahnuť rôzne bytosti, ale aj overiť si soprávnosť toho, čo vám bolo zdelené. Ako sa chrániť pred negatívnou energiou, správne komunikovať s bytosťami z tohoto sveta.  Dávala som z nej aj článok. 

Cena …4€+ poštovné

Cesta do minulých životov…Život pred životom

Obal knihy Cesty do minulých životov... Život pred životom

Táto kniha je moja archívna, bola vydaná v roku 1992. Raymond Moody sa sám v roku 1986 nechal  uviesť do hlbokého hypnotického tranzu., kde videl svojich 9 minulých životov. V snahe to všetko pochopiť, začal robiť rozsiahly výskum o reinkarnácii. Napísal veľa kníh, kde rozoberá stavy svojich pacientov, ale aj prínosy týchto ciest do minulosti.  Na blog som dala video z jeho posledného stretnutia v Čechách. Kniha je v dobrom stave.

Cena …3€+ poštovné

 

Kybalion

Kybalion bola asi moja prvá duchovná kniha, ktorú som si po hypnóze kúpila. Obsahuje 7 hermetických zákonov, ktoré vychádzajú z hermetického starodávného učenia. Dávala som z knihy článok v skratke o hermetických zákonoch.

Cena …4€+ poštovné…PREDANÁ

Minulé životy vzorce duše

   Aj o tejto knihe som písala článok. Poslúžila mi a rozhodla som sa ju posunúť ďalej. V knihe nájdete, s akými vzorcami prichádzate na tento svet. Ako ste nasmerovaný, čo vám ukazuje Čierna luna v znameniach,  v domoch, čo Pluto, Saturn…a iné.

Cena …4€+ poštovné

Akašické záznamy

Túto knihu som prečítala celú, páčila sa mi, ale nikdy som nemala odvahu otvárať Akašické záznamy a pracovať s nimi. Časom sa mi určité veci otvorili a ukázali  samé , aké v skutočnosti boli. Písala som o nej v tomto článku.

Cena …4€+ poštovné…PREDANÁ

Cesta sebarealizácie

 Šrí Šrímad: Cesta sebarealizácieTáto kniha sa ku mne dostala náhodne. Raz ma zastavil mladý muž a ponúkal 2 knihy s tým, že budú robiť cez víkend nejaké stretnutie s prednáškami o sebarozvoji, duchovných praktikách, jogy a spoja to s predajom kníh. On sám vraj bol mníchom 10 rokov . Nechala sa ukecať a knihu si vzala za symbolickú cenu.  Ponúkam ju pre niekoho iného. Cesta sebarealizácie odhaľuje tajomstvo vlastného ja, prírody, vesmíru i Najvyššieho Ja prítomného vo všetkom. Autor v tridsiatich dvoch fascinujúcich esejach, prednáškach a rozhovoroch pútavou formou vysvetľuje, ako nám védska literatúra a meditácia prostredníctvom transcendentálneho zvuku môžu pomôcť vyriešiť naše osobné a sociálne problémy a dosiahnuť mier a šťastie.

Cena …4€+ poštovné

Ak má niekto knihy od Detzlera na predaj, nech sa ozve…sú nedostupné a niekto by si ich rád prečítal a pracoval s nimi. Ďakujem.

Súvisiace: Knihy na predaj aj v AJ

13 replies on “Ďalšie knihy na predaj…”

Dobrý večer!
Rada by som si kúpila knihu Kybalion. Možno máte v knižnici aj knihy Očakávaná a Kniha lásky. Obidve od autorky Kathleen Mc Gowanovej. Veľmi by ma to potešilo.
Ďakujem Vám za krásne a poučné články a postrehy.
Srdečne zdravím a želám Vám veľa lásky.

Berešová Alžbeta
Pod Hájom 1084/39
018 41 Dubnica nad Váhom

Like

Dobré ráno Alžbetka. Bohužiaľ nemám takéto knihy a ako pozerám, sú vypredané. Našla som knihu lásky v PDF len v španielštine. 😀
A ešte tuná, len treba zaplatiť 4,80€ na týždeň, aby ste si mohli knihu lásky stiahnuť…len nemám tento spôsobo overený.

Click to access kniha-lasky.pdf

No verím, že si raz cestu k vám nájdu. Kybalion doma zabalím a vo štvrtok vám ho pošlem. Pekný dník želám a ďakujem.

Like

Dobry vecer,nie nevadi aj vytlacena moze byt,kludne si ju priratajte.Zaplatim.Nedavno som objavila Vase stranky a velmi ma potesili nakolko sa o tieto temy velmi zaujmam..Dakujem krasne.Pekny vecer☺

Like

Dobré ránko Zuzka…knihu som včera posielala aj tú vytlačenú knihu Pohľad do večnosti, len teraz pozerám, že tá moja je od IAN McCORMACK a nie Alexandra Ebena a ty si zrejme chcela tú. Od tohoto autora som však nenašla.

Našla som knihy s podobnou tematikou na tejto stránke: http://www.divinerevelations.info/czech/

Som rada, že sa Vám moje stránky páčia a nachádzate potrebné veci. 😀

Like

Ahoj Anitka knizky dnes dosli velmi pekne dakujem.Ano myslela som tu druhu,ale nevadi aj tu druhu precitam,ta id Ebena totalne vypredana.Dakujem.Pekny zvysok dna

Like

Dobrý deň. Neviem či tu píšem správne a ako to tu chodi, ale chcela by som predať nejaké knižky. Prosím Vás o bližšie informácie ako to tu možno uskutočniť. Môj email je blue7373@zoznam.sk Ďakujem a prajem krásny deň. Kristína.

Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.